Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tennétek ebben az esetben?

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy nyelvszakot 2 éve. Majd abbahagytam mert azt éreztem elég volt, hogy béna vagyok és nem oda való vagyok. Jelenleg passzív vagyok ezen a szakon.

Közben jelentkeztem egy másik szakra, ahova fel is vettek.

Mindenki próbált lebeszélni arról, hogy ne hagyjam ott a szakot de annyira kilátástalan volt az egész illetve egy tanárral probléma is volt, hogy úgy láttam ez a legjobb megoldás.

Sokszor veszem elő a nyelvkönyveket.. nem tudom, hogy vissza merjek-e menni. Illetve félek attól, hogy nem sok lehetőségem lenne egy nyelvszakos diplomával, éhen halni meg nem szeretnék.

Kicsit már úgy érzem hirtelen döntés volt. Ugyanakkor vonz az új szak is.

Nagyon elveszett vagyok most, hogy hogyan is döntsek. :(


2020. aug. 18. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Ezeket már az egyetem előtt át kellett volna gondolni.

Keress valami munkát, mondjuk egy gyárba, szerezz élettapasztalatot, önismeretet és majd meglátjuk utána hogyan látod a dolgokat.

2020. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!