Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan juthatnék az orvosira?...

Hogyan juthatnék az orvosira? Szülésznek

Figyelt kérdés

Nem most érettségiztem és akkoriban nem tudtam annyira a jegyeimre és tanulmányaimra koncentrálni, mivel egyedül kellett fenntartanom magam (16 éves korom óta muszáj voltam dolgozni) de már kicsiként tudtam hogy nőgyógyász szeretnék lenni.

Átestem pár cysta műtéten, és egyéb nőgyógyászati betegséggel kezeltek emiatt döntöttem már el hogy az akkori lekezelő bánásmód miatt olyan orvos szeretnék lenni akihez szeretnek járni és megtudom gyógyítani a betegeimet s majd a babákat világra segíteni.


Mivel a középsuli vége fele sokat kellett dolgoznom volt hogy munkából mentem a padba, alig tudtam koncentrálni. (Sikerült év végére a nagyjából 4-5 de valamelyikből pl matek 3 jegyeket megszereznem, viszont érettségin nem teljesítettem olyan jól szinte mindenem 3 lett)

Most jutottam el odáig hogy jövőre ha megadatik, szeretnék jelentkezni!

22 éves leszek már akkor.


Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz.

Legyen szép napod! :)



2020. okt. 18. 09:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért írok, hogy elmondjam nagyon szurkolok neked.

Ha dolgoztál eddig, lehet, hogy újra meg kell tanulnod tanulni, teljesen normális ha napi több órát a könyvtárban és a szobádba bújva tanulsz.

2020. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Iszonyatosan aranyosak vagytok, köszönöm a támogatásokat! Igyekszem mindent beleadni, és nem feladni az álmom.

Bízom benne hogy rengeteg tanulással, sikerülni fog minden!

2020. okt. 22. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!