Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kiközösítenek! Szerintetek...

Kiközösítenek! Szerintetek megérné egyéni munkarendesnek lenni? akit érdekel a téma többi lent.

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.-et és próbáltam beilleszkedni mindenkivel kedves lenni de sajnos nem fogadtak be (sokan már ismerték egymást) most már egy két hete elkezdték azt is hogy ha felszólalok órán akkor ők vagy kiröhögnek vagy lefujjognak vagy ha éppen úgy tartja kedvük akkor még ütögetnek is ( ha visszaütök akkor pedig még a tanárok szemében is én vagyok a szar) szerintetek megérné nekem egyéni munkarendre átmenni? Magántanulók/egyéni munkarendesek kérlek benneteket segítsetek hogy nagyon nehéz-e az egyéni munkarend? Válaszotokat előre is köszi!

2020. okt. 19. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10: Ha autista, akkor az utánzás és a patkánnyá válás nem működik.

Kedves kérdező, érdemes lehet ebben az irányban kivizsgáltatni téged.

2020. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Melyik suliba jársz ?

(Már csak azért is, mert a Deákot ajánlották, meg ugye azt mondtad, hogy egyházi)

Ugye nem a fasori ??

2020. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez nem a te hibád, ez a rendszer hibája és ez csak egyre súlyosabb lesz. Magán tanulóként nem készítenek ki úgy hogy később ez végett semmire se vidd mert kiégsz, van gyerekkorod. Abba nem menj bele hogy esetleg pszichiáter és bármi féle gyógyszer „nyugtató, antidepresszáns” a fejlődő szervezettedre. Szedtem ilyet iskola végett utána érzelmileg semminek nem tudtam igazán örülni, és ez tartós maradt soha nem lábaltam ki belőle. A tartós iskolában szerzett stressz, folyamatos feszültség egy érzelmi zombit csinált belőlem. Klinikai kísérletek is kimutatták akik tartós stressz ér bántalmazás végett az agyi területei érzelmi hatásokra csak pislákolnak. Míg akinél nem, nagyon aktívan reagálnak. Ebből a rendszerből mindenáron menekülni. Később felnőttként is úgy is képzed magad, nem vesztesz vele semmit. Sokkal nyugodtabb körülmények között is ezeket a dolgokat megszerezheted. Kiégett félemberek kerülnek ki ebből az oktatási rendszerből, akik igazából a munkásosztályból képtelenek magukat kiemelni. Munkahelyen rájössz majd amit általánosba tanultál az életútból elvesztegetett idő. A szakmai tudás és a gyakorlat számít mindenütt.
2023. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!