Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne esélyem építészmérnökire...

Lenne esélyem építészmérnökire menni, ha kihagynék egy évet?

Figyelt kérdés
Sajnos így érettségi előtt kezd benőni a fejem. Nagyon érdekel az építőipar, azon belül is a házak. Sajnos nem jelentkeztem emeltre, mert előtte 9 és 10-ben gyűlöltem a matekot, és éppenhogy 3-assal csúsztam át. Viszont 11 vége felé megkedveltem a matekot és sokat fejlődtem, stabil négyesre felhúztam magam. Most így utolsó évben belejöttem és már jól is megy. Viszont mivel csak közepet teszek, így nem tudnék egyből menni mérnökire, mert elvéreznék. Arra gondoltam, mivel szerencsére megtehetem, így egy évet kihagynék és akkor egy magántanárral megpróbánék egy emeltet összehozni. Bár nem tudom mennyi fizika kell, mert sajnos a fizika tanár mindig mindekit szivatott így az utolsó éveben 2-es lettem, de előtte 4-es voltam. Szóval vannak nagy kételyek, hogy megéri-e vagy nem.

2021. jan. 22. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2023. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!