Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy fest, hogy az egészségügy érdekel, de azon belül nem tudom mi is legyek.


Érdekel az egészséges életmód/egészséges táplálkozás. Nagyon empatikus és lelkizős is vagyok. Valamint, Extrovertált. Bárkivel könnyen teremtek kapcsolatot.


A biológiát kell jól tudnom (4-es vagyok, mert csak az ember érdekel, nem a növényzet). Ezen kívül mit kéne még nagyon tanulnom ? Szívesen mennék egyetemre is, ha tudnám mi való nekem.



2022. febr. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológiai,

Dietetika szakirány

2022. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézegesd a felvi.hu-n a különböző szakok leírását, hátha azok alapján igazán megtetszik valami. Plusz ott a követelmények is megtalálhatók.

A biológiára valóban jó ötlet lehet ráfeküdni. A pontos iránytól függően a kémia, esetleg a fizika is jól jöhet. Illetve szerintem az idegen nyelvek mindig hasznosak, elvégre nyelvvizsga minden diplomához kell, meg amúgy sem árt pl. angolul tudni manapság.

2022. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egészségügy érdekel, akkor a kémia (vagy a fizika) is eléggé kellenni fog, így arra is feküdj rá a biológia mellett.


De szerintem a dietetika, táplálkozástudomány is illene hozzád.


Mondanám a pszichiátriai szakirányt is, az orvosi egyetem befejezését követően, de a pszichiátrián gyakran vannak kemény esetek is...:D

2022. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dietetika, gyógytornász, gyógypedagógia.
2022. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úristen. Nagyon szépen köszönöm nektek ezt a sok pontos tanácsot. Imádlak titeket. Köszönöm 🥺❤️
2022. febr. 6. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!