Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol emelt érettségire mikor...

Angol emelt érettségire mikor kezdtetek el készülni és hány %-ot írtatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdek el keményen készülni az angol emelt érettségire, a közép októberben 94% lett.


Az érettségi mintatételek angol nyelvből könyvet használom a felkészüléskor, mert főként a szókincsemen kell fejlesztenem.


Kicsit csalódott vagyok, mert egyelőre nem úgy megy, ahogy szeretném, a cél pedig kb 92-93%.


Mit ajánlotok, min javítsak a felkészülés során illetve lehetséges elérni ezt a százalékot?


Ti mikor kezdtetek el készülni rá és hány százalékot írtatok?


Köszi a segítséget!



2022. márc. 7. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 89 lett, december óta készülök keményebben, de a hajrá áprilistól lesz, a francia nyelvvizsgám után :)
2022. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

74% lett tavaly az emeltem, nem vittem túlzásba a készülést csak emelt érettségi feladatokat oldottam meg.


Neked is javaslom, hogy arra feküdj rá nagyon, mert nem a nyelvtudást nézik, hanem azt, hogy az adott feladatot meg tudod-e oldani vagy nem.

Egy idő után ráállsz a feladatokra és könnyebben fog menni.

2022. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!