Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányban tudnék továbbt...

Milyen irányban tudnék továbbtanulni csak emelt kémiával?

Figyelt kérdés
Kerestem rengeteg oldalon, de sehol sem találtam olyat, ahová elég lenne csak a kémia.

2022. máj. 17. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt az a rengeteg oldal ahol semmit sem találtál, de mindent megtalálsz a felvi.hu-n: [link] - a alul az érettségi követelményeknél kiválasztod a kémiát


Minden szakon 2 érettségi tárgyat kell választani, de egy csomó helyen tudsz a kémia mellé olyat választani amiből amúgy is kötelező érettségizni (matek stb.)

2022. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval ha van mellette matek közeped, akkor:

Kémia szak, vegyészmérnök, környezettan, környezetmérnök, földtudomány, anyagmérnök, biomérnök, molekuláris bionika mérnök, villamos mérnök, gépész mérnök, élelmiszer mérnök, informatikus könyvtáros, ápoló, gyógytornász, dentálhigénikus, védőnő...

Még egy rakat mezőgazdasági szak és mérnöki szak, azért mindet nem írkálom ki a felviből.

Egyébként rámész a felvire, felső sávban a meghirdetett képzésekre, kiválasztasz egy egyetemet és megnézed a szakoknál a követelményeket.

2022. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!