Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre érdemes...

Melyik egyetemre érdemes orvosi szakra menni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 04:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%

És ez bzdmeg hajnalba jutott eszedbe? Te aztán vagány DR leszel..

Amúgy ELTE vagy semmelweis! De. A debreceni is jó meg a miskolci hegedű, úgyis kihullasz ha nem tanulsz. Jaja

2023. márc. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%

Most kajak lepontoztal? Válaszoltam nem? Ha meg ebben sem tudsz dönteni h melyik egyetem lenne a legjobb neked szerinted az anatómiat hogy a tokombe fogod te megtanulni? Ne egesd az orvosokat. Teged meg a közelükbe sem engednek. Egy jó bolti eladója viszont szükség van ész annyira nem kell hozza meg azért na ha orvosnak keszulsz csak tudsz mennyire matekozni kassza nem lesz gond csak le ne nyuld a bevetelt muhhaha 😂😂


Na szóval nem értem tudod ki segítsen neked a feherkopenyraktar boruljon rad more!

2023. márc. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Barmelyik!amelyik kozelebb van
2023. márc. 31. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Az #1 válaszoló butaságokat írt: se az ELTE-n, se Miskolcon nincsen orvosképzés. Csak a pesti Semmelweis, Debrecen, Pécs és Szeged jöhet szóba. Igazából ezek hasonló színvonalat képviselnek, úgyhogy azt válaszd, amelyik a lakhelyedhez legközelebb van, hogy ne utazgatással menjen el a sok időd.
2023. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
3-as és 5-ös mondja jól, amelyik közelebb van hozzád. Mindegyik elég jó képzést nyújt, és egyik sem számottevően jobb a másiknál. Mind a 4 egyetemnek van előnyösebb, meg kevésbé előnyös oldala. Így is-úgy is elég nehéz lesz.
2023. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as, 5-ös és 6-os válaszoló, mérhetetlenül köszönöm a választ! Legyen nagyon szép napotok!😊
2023. márc. 31. 08:58
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Mind a 4 egyetem ugyanazt a diplomát adja a végén, soha sehol nem kérdezik majd meg, hogy hol is végeztél. Azt válaszd, amelyik szimpatikus. Én Pécsett végeztem, szerettem, mert hallgatóbarát mind a város, mind pedig az egyetem, nincsenek nagy távolságok sem.
2023. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Mit köszönsz? Azt ami egyértelmű? Google e beírod és amelyik közelebb van. Mindegyik azonos..
2023. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Aki lepontozott, az melyik részével nem ért egyet a 8-as válaszomban? Az illetőt tán nem vették fel valahová, mert "csak" valami vidéki egyetemen végzett? Esetleg a Péccsel kapcsolatos véleményemet nem osztja?
2023. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi képzésben azért olyan nagy különbségek nem lehetnek szerintem a 4 egyetem között (mint kívülálló mondom ezt), szóval azt jelöld meg, amelyik közelebb van hozzád.
2023. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!