Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki MSc után...

Villamosmérnöki MSc után milyen egyetemi képzést lenne érdemes még megcsinálnom?

Figyelt kérdés

Szakmérnöki képzéseket nézegettem eddig, de nem gondolnám, hogy MSc végzettség után a szakterületemen releváns pluszt képesek nyújtani, a PhD képzés pedig nem vonz túlságosan, mivel nem is fizetődne ki később, úgy vélem.

Tehát, most egy esetleges, újabb MSc képzésen gondolkodom (immáron önköltségesen), de nyitott vagyok más ötletekre is.

Érdemes egyáltalán? Köszönöm a tanácsokat!



2023. máj. 31. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Inkább dolgoznod kellene szerintem.
2023. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Már a BSc képzés közben is a szakmában dolgoztam teljes állásban, ez azóta is így van. Ezt a plusz képzést levelezőn szeretném elvégezni, ha van olyan, ami még tud kézzelfogható extrát adni a diplomám mellé. Jobban érvényesülni, differenciáltabb tudást adni úgy, hogy az alkalmazható legyen a villamosmérnöki diplomámmal karöltve. Igen, a több pénz a cél.

2023. máj. 31. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Közgazdász

Jog

2023. jún. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
MBA külföldön
2023. jún. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Akkor például data science mesterszak külföldön, vagy vannak olcsóbb, egyéves képzések (graduate diploma) neves egyetemektől.
2023. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Egyetemre járónak (pláne azt elvégzőnek!!!) nem kell szakmérnökit keresni. Feltesz három okos kérdést (aki meg nem tud, az nem volt alkalmas egyetemre :D ), és már írja is a tanszékvezetővel együtt a cikket, és nyitva a pálya.
2023. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!