Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántam, hogy tanári szakra...

Megbántam, hogy tanári szakra jelentkeztem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ötödéves leszek tanárképzésen, de rettentően megbántam, hogy ide jöttem. Nincs semmi jövőképem, félek, hogy nem fogok tudni megélni a fizetésemből. Átjelentkezni másik szakra nem tudok, mert már 8 állami félévem elfogyott. Esetleg valamelyik szakomból csináljak PhD-t? Szerencsére életképes szakjaim vannak, de nem tudom, hogy a munkaerőpiacon mennyit érnek, ha tanári (osztatlan MSc) végzettségként szerepelnek majd.

2023. jún. 19. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem keress munkát iskolán kívül! Egy éved van rá.
2023. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztos ami biztos most már végezd el a képzést, mert legalább lesz egy diplomád. Utána levelezőn, diákhitelből tudsz mellé tenni egy mérnökit pl. Nézz utána a duális képzésnek is!
2023. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Csináld végig! Sok olyan álláslehetőség van, hogy felsővezetőnek asszisztens/titkár vagy középvezető cégeknél. Na, ilyeneknél elvárások közt van a diploma, de senkit nem érdekel, milyen diploma az, csak legyen. Ha beszélsz angolul vagy németül, akkor még jobb bért alkudhatsz ki.
2023. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Milyen szakos vagy? Ha csak a fozetés zavar elmehetsz magántanárnak. Magántanárként egész jó pénzt tudsz kérni.
2023. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, en ugyanígy voltam vele. Sokat érnek a munkaerő piacon :) a tanári skillek azért nem semmik. Persze a személyiséged is számít. Én simán el tudtam helyezkedni.
2023. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
250 netto + sok pimasz gyerek 😂nem csodalom h megbantad
2023. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En is azt javaslom, hogy csinald vegig. Ha odaig eljutottal eszedbe ne jusson otthagyni. De ha maga a tanitas resze erdekel, attol meg nem muszaj kozoktatasban intezmenyi keretek kozott dolgoznod vegzes utan. Es lehet a fizu es a korulmenyek is jobbak. Leirod milyen szakparod van?
2023. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
A Kormány ígéretet tett, hogy emelni fogja a fizetéseket, és ugye amit ígértek, eddig mindig betartották. Csak ugye a baloldal megint kavarja elvileg az ürüléket, ezért Brüsszel nem utal pénzt, amiből emelhetnének a béreken. Sajna ez is a baloldal miatt van, meg Brüsszel miatt. Jelenleg csak ők állnak a fizetésemelés útjában, különben már réges régen megkereshetnétek akár nettó 7-800 ezret is. Olyan életpálya modell van már így is hogy csak na. Össze vissza sz.rnám magam az örömtől, ha tanár lennék. Pláne a mai fiataloknak kivétel nélkül olyan hatalmas a tudásszomjuk, hogy kihívás is tanítani őket. Már csak miattuk is megéri.
2023. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Köszönjük a fizetett választ a barlangból.
2023. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
#8 te melyik alternatív univerzumban élsz?
2023. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!