Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántam, hogy tanári szakra...

Megbántam, hogy tanári szakra jelentkeztem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ötödéves leszek tanárképzésen, de rettentően megbántam, hogy ide jöttem. Nincs semmi jövőképem, félek, hogy nem fogok tudni megélni a fizetésemből. Átjelentkezni másik szakra nem tudok, mert már 8 állami félévem elfogyott. Esetleg valamelyik szakomból csináljak PhD-t? Szerencsére életképes szakjaim vannak, de nem tudom, hogy a munkaerőpiacon mennyit érnek, ha tanári (osztatlan MSc) végzettségként szerepelnek majd.

2023. jún. 19. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a #8-as csak trollkodik 🙃.
2023. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Valóban csak irónia volt, írtam is, csak pár sértődött analfabéta töröltette a válaszom. Egyszerűbb egybittel frusztráltságból jelentgetni, mint magába néznie.
2023. jún. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy nem esett le nekik, hogy ironia 😂
2023. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#7: fizika-matematika
2023. júl. 11. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!