Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az informatika legkeres...

Melyik az informatika legkeresettebb ága? (mérnökinformatikus, programtervező informatikus, ilyenek) Melyik fizet átlagosan a legjobban? Illetve milyen egyetemet érdemes végezni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 09:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%

ELTE-ről rosszat hallottam, mármint ismereteim szerint úgy tanítanak hogy először csak elmélet 2 évig és utána gyakorlat.

SZTE, ME, BME a jó egyetem ilyen téren úgy gondolom.

2011. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Zoliol ***** válasza:
40%
Bölcsészetből ott ulsok van..... ha informatikus akarsz lenni Gyurj rá az ECDL vizsgára....nemzetközileg elismert vizsga.......és pl a ÓE n az ECDl miatt az 1. ZH automatikusan 5 nem kell megirni az ECDL non kell majd..
2011. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
zoliol sajnos nem sokat értek a fogalmazásmódból:)de köszönöm az eddigieket
2011. jan. 2. 13:08
 14/33 fhenrir ***** válasza:
100%
Az ELTE-t én sem javaslom, ha tényleg jó vagy matekból és érdekel egy kicsit a fizika is, akkor BME-n ajánlom a Mérnök-Informatikus szakot. Nagyon jó diplomát ad, de készülj fel rá, hogy megizzasztanak, és az elején több lesz a matek meg a fizika, mint a szakmai tárgyak.
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%

ECDL szerintem semmit nem ér.

Egyszerű pénzkidobás és mit ér ha van róla papír és nem tudsz semmit mert csak bemagoltad a kötelezőket?

(Nem a válaszolónak szól, csak van ilyen ismerősöm ki ECDL-t bemagolja közbe meg megkérdezte hol a vezérlőpult, illetve hova kell dugni a gépbe a pendrive-t...)

2011. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 fhenrir ***** válasza:
88%
Előző vagyok, ha nem fekszik a fizika, akkor javaslom a gazdasági informatikus, asszem az a Corvinuson van jó, de őket szakmai ártalom, hogy nem szeretem.
2011. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Zoliol ***** válasza:
72%
ECDLre info orákon is fekészülhetsz ha figyelsz!!!
2011. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
hát végülis inkább a programtervező informatika érdekelne, de ugye azt inkább az elte-n tanítják, amit meg nem igazán dícsértek:Dde miért nem?túl sok az elmélet?matekból jó vagyok, a fizika meg érdekelne, csak nagyon rossz tanárom van, és így 4es vagyok.a BME-re milyen mértékben kell a fizika?mert ha az ad erősebb diplomát..
2011. jan. 2. 13:38
 19/33 anonim ***** válasza:
54%
programozói infó: BME, ME, SZTE!
2011. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
jó oké a felvi-ről tájékozódtam ott a BME-hez csak mérnöki informatikus szak írtak...de ezekszerint nem vettem észre vagy nem tüntették fel hogy van programozói szak is
2011. jan. 2. 14:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!