Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik állás...

Szerintetek melyik állás lenne a legjobb kereslet, megélhetés és minden egyéb szempontjából? És miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Többféle állás is tetszik, de nem tudom, hogy melyik lenne a legideálisabb. A tanulmányi eredményemmel nincs semmi gond, szóval ez nem képez akadályt.

Az ált. iskolai tanár (felső tag.) tudom, hogy nem valami jól keres, de elég sok kedvet érzek hozzá. Nagyon tetszik a pszichológia is. Régebben minden álmom volt az ügyvédi szakma, bár arról már kezdek letenni. Az újságírás és a színészet is rendkívül érdekel. Valamint a grafológiát is el tudnám képzelni egy lehetséges szakmának. A segítséget előre is köszönöm!


2009. dec. 27. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vagy válassz egy jó szakmát! A diplomások szeretik magukat értelmiséginek feltűntetni, akármilyen szakon is végeztek,mégis az a kétkezi munkás,aki nyugaton fél milliót is megkeresi havonta, talán a legértelmesebb,hiszen tudta mit kell végeznie,hogy megéljen,s felépítse anyagilag az életét. Ő ilyen szempontból a leginkább értelmisége mind közül.:)
2010. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Még annyit hozzátennék,hogy nagyon fontos,hogy szeresd a munkát és gondold végig mit szeretnél csinálni akár életed végéig.Én megbántam, hogy olyan szakon végeztem fősulin, amivel nem lehet elhelyezkedni, ami nem is nekem való. Te ne cseszd el az életed,de vedd figyelembe az elhelyezkedési esélyt is.
2010. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi ötleteket, tanácsokat!!! :)
2010. jan. 22. 20:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet vagy nyelveket. Ha tökéletesen beszélsz egy nyelven ( főleg angol, német, francia, orosz ) akkor ebből is simán megélhetsz, nem muszáj, h diplomád legyen. Az előző válaszadó nem tudom milyen szerelőre gondolt, autószerelő? Igaz meglehet belőle élni, de mostanában túl sokan vannak azok is. Ha férfi lennék, akkor megcsinálnám a CNC esztergályos vizsgát és go külföld.:D
2010. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!