Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia szóbelin a lapra...

Emelt kémia szóbelin a lapra csak vázlatot érdemes írni vagy mindent? Mennyire lehet felolvasni a jegyzetet?

Figyelt kérdés

Fél óra elég lesz arra hogy mindent leírjunk a lapra?

A felelés úgy történik hogy egyszer-egyszer belepillant az ember a jegyzetébe?



2014. máj. 30. 14:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. De bármit félre lehet érteni, ha hozzáképzelsz egy idézőjelet.

Az internetes kommunikáció alapszabálya, hogy minden könnyebben félreérthető, mint élőben, de ezt nem a fogalmazás teszi, hanem a metakommunikáció hiánya.

2014. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ahogy látom a magyar szóbelitől nem fogsz zavarba jönni.
2014. máj. 30. 19:44
 13/17 anonim ***** válasza:
De, kicsit zavarba jöttem. És ha figyelmesebben olvasnál, már azt is tudnád, hogy túl vagyok rajta.
2014. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Figyelmesen olvastam, és nem jöttem rá. Szerintem Simon Baker se jött volna rá.
2014. máj. 30. 19:55
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne tegyél rá nagyobb összeget! :-)

No de akkor maradjon csak rejtvény a rejtvény, nem lövöm le ilyen olcsón a megoldást. Végül is játszhat más is.

2014. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Esküszöm kétszer végigolvastam és nincs benne semmilyen utalás. Az sem derül ki hogy emelt szóbeliztél-e már és az sem hogy közép szóbeliztél-e. De ha azt állítod hogy kiderül hogy magyarból szóbeliztél már akkor az sem kizárt hogy most fogsz másodjára emeltezni kémiából.

Tudom zseni vagyok, és az asszociációs készségeim nem ismernek határokat:)

2014. máj. 30. 20:36
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
:)
2016. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!