Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Menjek kemia faktra vagy ne?

Menjek kemia faktra vagy ne?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldonteni hogy menjek e vagy sem. A tanart nagyon birom es gondolkodtam az orvosi egyetemen viszont 3 mas vagyok most kemiabol es nem is nagyon erdekel a kemia es szar is vagyok belole de az orvosihoz sajna muszaj az emelt kemia. Felek hogy nem menne. Ja es szobelizni se akarok mert nagyon beegnek foleg a kiserlettel. De erzem hogy jelentkeznem kene. Nemtudom mit tegyek. Segitsetek!

2015. jún. 8. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A kísérletnél egyszerűen nem lehet beégni. Előre megadják a 69 kísérletet, ha mindet kidolgozzátok, akkor nem lehet probléma.


Szerintem próbáld meg nyugodtan, lehet a fakton megszereted és megérted a kémiát. Egyik osztálytársam 10.-ben kettes volt kémiából, idén érettségizünk emelt szintem és összehozott 60%-ot, amit idén egész jó eredménynek mondható.


Ha pedig év közben meggondolod magadat, akkor félévkor leadhatod a faktot. Veszíteni nem veszíthetsz semmit vele. :)

2015. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt megprobalom:)
2015. jún. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!