Kezdőoldal » Utazás » Európa » De mit tegyek hova menjek...

De mit tegyek hova menjek kihez forduljak nemeto ba hogy ujra ithon legyen a kisfiam? Egy ketsegbe esett apa.25/f

Figyelt kérdés
Aki Nemetorszagban el segitsen. Itt dolgozok nemetorszagban 4 honapja. Kihoztam a felesegemet es kisfiam 1 hete. A felesegem megcsalt es elhagyott a fönöke miatt. Elvitte a kisfiam is. Oda menetem a hazukhoz hogy lathasam es hogy magyarorszagra haza vigyem. Ram hivtak a rendört es bevitek. Nem jol beszelek nemetül de a rendörsegen annyit mondtak hozzak ügyvedi papirt. Enyit megertettem. Most haza jöttem magyar o ba. Be adttam a valopert es ügyvedhez fordultam.
2012. máj. 26. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál! :(

Ennél többet most nem tehetsz, az ügyvédeddel beszéld ezt meg, mi nem tudunk mit mondani! Már elindult a jogi eljárás, ez a legjobb. Nehogy "hazalopd" a kisfiad, mert akkor sosem kapod meg! Sajnos muszáj kivárni ezt az időszakot, és a jogi utat végigjárni, mert ez kecsegtet a legjobb esélyekkel.

De, ha kérdésed van, tényleg az ügyvédhez fordulj, mert elképzelhető, hogy itt majd mondanak neked mindenfélét, de nagyon keresztbe tudod ám vágni az ügyvéded "stratégiáját", ha a tudta nélkül csinálsz bármit is!! Ügyvédjelöltként mondom, hogy NE!!!

(A helyesírásod viszont borzalmas ám! Tudom, hogy most ez a legkisebb gondod, de sajnálom, ezt azért muszáj szóvá tennem. :(((()

2012. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-)igen tudom
2012. máj. 26. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!