Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26-27 évesen elkezdeni az...

26-27 évesen elkezdeni az orvosit?

Figyelt kérdés

Elég súlyos betegségen vagyok túl, és családi gondjaim is voltak, amik nem kevés évet vettek el az életemből sajnos.

Mennyire halott ügy? Szülők támogatnának anyagilag.



2017. márc. 31. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanezekert 28 evesen fogom elkezdeni, ha nem jonne esetleg ossze most, akkor 29 vagy 30 evesen. Ja es no vagyok. :D
2017. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Egy nagy példakép adjon erőt nektek Kérdező és 1-es!


"1905–ben, 30 évesen orvosi tanulmányokat kezdett Lüttichben (Liège) a párizsi evangélikus misszió önkéntes orvosokat kereső felhívására. A kormány külön engedélyével tudta ezt csak megtenni, mert már a strassburgi egyetem docense volt. 1912-ben avatták orvossá".

2017. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, koszom 2. :) Te is hasonlo palyan vagy?
2017. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen, én is nő vagyok, ez a probléma...mi lesz a családdal?:(
2017. márc. 31. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
eselytelen.
2017. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Elég késő. Az egyetem 6 kemény év, nem lehet mellette bulizni, diákmunkázni. A diploma után még 4-5 évig rezidensnek kell lenni, hogy szakorvos lehess. Rezidensként már kaphatsz egy kis fizetést. Ami elmegy a lakbérre és a megélhetésre.
2017. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nekem mar van ferjem ot eve, gyerekunk nincs, tobbek kozott emiatt se, de mi nem is tervezunk nagyon 33-35 elott. O maximalisan tamogat, szerintem ossze lehet hozni, ha megvan a hattered hozza.
2017. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Meg lehet oldani, de nehéz lesz.Nagyon sok, és nagyon nehéz az anyag, és sajnos nem olyan mint pl jogon, hogy kb be se kell járni, csak a kiadott anyagot beseggelni azt csókolom.De ha elég ambiciózus vagy, akkor sikerülhet!

Megfelelő érettségik megvannak, vagy azt is le kéne tenned?

2017. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25-26 évesen kezdem el,szóval hajrá ;)! Tanulni sosem késő! Téged mi érdekel utána? Engemet a felnőtt hematológia-Belgyógyászat+ hematológia-.
2017. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csakis te tudod megmondani, hogy neked késő-e. Nekem van negyedéven 34 éves osztálytársam, alsóbb évfolyamon is van olyan, aki már jogi diplomával, pár év munkaviszony után kezdte, és van olyan is, aki már anyuka, egészségügyes, ő is 30 körüli.

Meg olyan is van, aki korban fiatal, de szintén házas, gyerekes. Ha az anyagi részét meg tudod oldani, akkor miért ne? Ha ez életed álma, csináld, és ne érdekeljen mások véleménye. Egyszer élsz, az ne arról szóljon, hogy másoknak meg kell felelni.

2017. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!