Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha bio-kémia szakon vagyok...

Ha bio-kémia szakon vagyok fősuliban, akkor mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Én matek-infóra szerettem volna menni ami magyom kicsin múlott. Nagyot csalódtam. Viszont csak informatika egyetemre szeretné menni. Erre mik az esélyeim? Mivel a suli amiben maradtam,hát nem valami fényes... Szar suli. De ha odateszem magam lesz esélyem?

#kémia #matematika #Tanulás Fősuli #Infó Biológia
2017. júl. 12. 15:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mivel Erdélyben lakom,így románból is kellet vizsgaznom. Azt rontottam el elég csúnyán.
2017. júl. 13. 12:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Melyik fősulira mész?
2017. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#11: Értem. Akkor ezek szerint nem magyarországi főiskoláról van szó, igaz? Ott nem tudom, hogy megy, idehaza szerencsére egy elrontott nyelv önmagában még nem hátráltatna annyira hogy ne vegyenek fel pl. informatikai jellegű képzésre.
2017. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A külfönön tanulókat elég erősen ösztönzik az ottani nyelv elsajátítására, hisz az az asszimiláció alappillére. Ezétz van az, hogy ha nem megy neki az adott nyelv, akkor komolyabb helyre már fel sem veszik, még ha a többiböl profi is...
2017. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát sajnos így van... De megteszek mindent,hogy infotmatika egyetemre mennyek!! Más munkahelyet el se tudok képzelni... számomra nagyon fontos lenne.
2017. júl. 13. 20:22
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2017. júl. 13. 20:23
 17/17 A kérdező kommentje:
Bizalmat és reményt adtak :)
2017. júl. 13. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!