Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen orvosnak...

Szerintetek milyen orvosnak menjek?

Figyelt kérdés
Most megyel 12.-be, orvosnak készülök a gimi után, de nemtudom eldönteni milyennek menjek. Mindenképpen valamiféle sebész, belgyógyász szeretnék lenni. Szerintetek melyik az az ága amiből hiány is van meg jól is lehet vele keresni?
2017. aug. 27. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van még hét éved eldönteni.
2017. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
elvégzed a SOTE ÁOK-t 6 év alatt és majd utána eldöntöd.
2017. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell majd látnod, tudnod, hogy mi az, ami érdekel. Hiába mondjuk azt, hogy menj XY-nak, ha hidegen hagy az a szakterület. De szerencsére nem most kell döntened, az orvosin meg úgyis lesz időd mindenbe belelátni, és felelősségteljesen választani.
2017. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most megyek orvosira, és azt se tudom, hogy egy hét múlva mi lesz, nem hogy hat év múlva. :D Ha megnézed a képzés menetét, minden klinikumot meg tudsz majd ismerni az egyetem második felében, szóval no para. Hacsak nem az a kérdés tárgya, hogy fogorvos vagy másmilyen orvos legyél-e, akkor még irtó korai ezeken gondolkodni. Egyelőre forgasd a bioszt meg a kémiát, és majd később saját magad el tudod majd dönteni. :)
2017. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tuti aneszteziológus lennék, óriási hiány van belőle:)
2017. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!