Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hallottatok az üzemmérnök...

Hallottatok az üzemmérnök informatikus szakról?

Figyelt kérdés

Ha nem: [link]


Mi a véleményetek? Jövőre felvételizők, ti jelentkeznétek ide?



2018. jan. 15. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Honnan veszed? Tévedsz. Nem lesz MProf.
2018. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy ír róla a jogszabály az nem azt jelenti, hogy lesz is.
2018. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ismerősöm benfentes az ilyenekben, 2021-től vezetik be.
2018. jan. 20. 23:49
 14/17 anonim ***** válasza:
41%
Az első évfolyamoknak mindig dupla vagy semmi. Majd kiderül, hogy mire értékeli a piac ezt a képzést. nyilvánvalóan az akadémiai tudást a BSc alapozza meg. Nekem úgy tűnik, hogy az ilyen jellegű képzéseken végzettek külföldön kevesebb fizut kapnak, mint a BSc-t végzettek. Különböző néven vannak ezek a képzések külföldön. BEng, AP, meg van BPS néven is. Szerintem ha külföldön akaarsz tanulni később, nem biztos, hogy elfogadja az intézmény ezt a diplomát előzetes tanulmánynak. Meg a PhD-re nem tudsz menni belőle az biztos, legalábbis jelen állapot szerint. Én BSc-re és duálisra jelentkeznék. Nem véletlenül a BSc-n mérnök a megnevezésbe, ezen meg csak üzemmérnök. Régen az üzemmérnök a főiskolát végzett volt, a mérnök meg az egyetemet végzett. De te tudod, a te életed, odamész, ami szimpatikusabb, jelenleg előre nem lehet tudni, hogy milyen lesz ez az új képzés. De jelenleg én a BME VIK-et is elkerülném, MI szakon függetlenül az új képzéstől.
2018. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Később vajon lesz máshol is? Például Debrecen. Vagy ez BME/PE/OE exkluzív?
2018. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jelenleg még a PE-n van.
2018. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
58%-os, ha nem tudod elvégezni, akkor kerüld is el. Ami nagyon nem megy nem kell erőltetni.
2018. febr. 7. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!