Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 25-26 évesen, második szakként...

25-26 évesen, második szakként elkezdenétek az orvosit, ha ez lenne az álmotok?

Figyelt kérdés

23 éves, másodéves egyetemista vagyok, azonban egyre inkább azt érzem, hogy egy nagy lehetőséget hagytam ki az életemben, amikor nem orvosira felvételiztem (és ennek megfelelően nem az emelt biológia, kémia érettségikre készültem végig), pláne úgy, hogy eleve 21 évesen kezdtem az egyetemet.


Jövőre végzek, utána mindenképp szeretnék dolgozni, mellette (valamint már egyetem mellett) felkészülni az emelt érettségikre.


Szerintetek volna értelme belevágnom, vagy 25-26 évesen már késő? Tanulni talán sosem késő, de az orvosi pálya egy élethivatás, és későnek érzem a váltást.



2018. máj. 9. 04:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Én most vagyok 21 éves, 2. szorra próbáltam felvételit Pécsre, de nem igazán jött össze, jövőre próbálom majd újra, de ha 25 lennék is megpróbálnék nekifutni :)
2018. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azota mi lett veled kerdezo?
ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!