Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Megérné egy újabb próbát tennem?

Figyelt kérdés

2 évig jártam a suliban biosz és kémia faktokra.A kémia faktunk szörnyű hiányos és kapkodós volt, bioszból meg a tanár sem tudta rendesen az anyagot, dolgozatokat sem írtunk, egész leckéket hagytunk ki. Kémiából jártam magántanárhoz, de ennek ellenére bioszból kb. 55 pontot, kémiából meg olyan 32 pont körül érettségiztem. Sajnos itt az is közrejátszott, hogy nagyon sűrű évem volt, nem tudtam eleget készülni a vizsgákra, a bioszt előtte 3 nappal tanultam meg, és kémiából már csak az elmélet ismétlésére maradt idő, a számolási feladatokat részletesen át sem tudtam venni, érettségi feladatok gyakorlására pedig még inkább nem jutott időm. Az érettségin oldottam először komplett feladatsort.Most kicsit elkeseredtem, szinte biztos vagyok benne hogy egy évem kiesik, hiába lettek jók a közepeim. Volt már valaki hasonló helyzetben? Egyébként orvosi, a DOTE a cél.

18/L



2018. máj. 29. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy másik kérdésnél még azt írtad utolsó, hogy 97%-os lett a kémiád, a biosz pedig 95%. :D Why?
2018. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
miért gondolod, h ő volt? simán lehet még 84%-os gyakoris felhasználó, aki másodjára ment orvosira :D
2018. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Atyám.. milyen lepontozások mennek itt..


Próbáld meg még egyszer. Lehet nem ért még oda az agyad. Jót fog tenni az egy év szerintem. Addig el lehet kezdeni más valamit, de szerintem mindenképpen próbáld újra, mert egész életedben ott lesz, az a mi lett volna ha gondolat!!


Az itteni rossz véleményeket meg sztem felejtsd el, és ne foglalkozz senkivel se, aki csak bántani akar.


Az orvosisok fele másodjára (harmadjára!!) kerül be. Vannak akik 25 év felett kezdik el! És akkor mi van????

Ülj le és tanulj, kezd el időben! Menni fog!

2018. jún. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Hazudozik itt mindenki össze vissza. A kérdező is. DOTE nem létezik.
2018. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!