Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 27 évesen fogok végezni az...

27 évesen fogok végezni az egyetemen lányként a szakváltásom miatt, hogy ne érezzem borzalmasan magam?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ez teljesen normális.
2018. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az zavar ebben, hogy a családom is zaklatni fog emiatt érzem. Már így is alig bírták elfogadni. Fogok sokat dolgozni mellette, de akkor se szülhetek és nem tudok rendesen a majdani szakmámban dolgozni. És szerintem így még nehezebb lesz barátot találnom, aki elfogad így.

Elnézést a panaszkodásért, de tényleg nagyon elkeseredtem.

2018. szept. 3. 07:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A 27 éves kor annyira öreg? Én 19 évesen érettségiztem, utána elvéheztem egy okj-t meg egy foszk-ot, és most csinálom a jogász szakot, és én is 27 éves leszek mire diplomázom. Ugye nekem utána jön majd még a 3 év joggyakorlat, aztán szakvizsga. Na és? Változtat valamit a helyzeten, hogy idegesgedünk?

Ha 40 lennél megértem, de így is bőven van még időd! ;)

A családod kéretlen megjegyzéseit meg ideje lenne ignorálnod, felnőtt nő vagy, ne hagyd, hogy cs*szegessenek! Dolgozol mellette, nem lébecolsz, akkor meg mi a baj?

Egy férfi pedig jó esetben magát az embert és a nőt nézi, nem a végzettséget, és sok pasi van, aki nem akar fiatalon gyereket.

2018. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"És szerintem így még nehezebb lesz barátot találnom, aki elfogad így."


Nem tudom milyen típusú barátra gondolsz, de aki ezért fordít hátat, az meg is érdemli.

2018. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közel sem akkora gond, mint ahogy leírod. Sőt, igazából egyáltalán nem az.
2018. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami elcsúszott nálad fejben. A semmiből csinálsz problémát.
2018. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elvagyok kicsit keseredve. De kiszámoltam és ha folytatnám azt a szakot, amit elkezdtem 19 évesen amikor érettségiztem akkor 26 lennék mikor végzek. Mivel a bsc nem elég, msc kellene, hogy eltudjak helyezkedni. De így is szörnyű az elhelyezkedési lehetőség ezzel a szakkal, most már belátom, ezért kezdem idén az új szakon, amivel így 27 évesen végzek majd mint pályakezdő, tapasztalat nélkül, de legalább ez hiányszakma és hiszem és tudom, hogy szeretni fogom.

Csak bánt a tudat, hogy a nővérem pl. 23 évesen már az msc-s diplomáját kapta kézhez. A barátnőim már 20-23évesen neki láttak dolgozni. Meg a családban mindenki, így félek, hogy sokáig hallom majd a piszkálást, hogy meddig tart még ez neked...

2018. szept. 3. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem versenyfutás! Hosszú az élet, és rengeteg dolog történik veled is a következő 50 évben... figyelmedbe ajánlom ezt a topicot: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..
2018. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem hova rohansz? És felnőtt nő létedre miért hagyod, hogy hülyeségekkel gyötörjenek mások? A diploma egy dolog, de fel is kellene nőni valamikor és határokat húzni magánügy és közügy között. Az, hogy mikor diplomázol és mikor szülsz a legkomolyabb magánügyed. Senkinek semmi köze hozzá! Nem, anyucinak és apucinak sincs!
2018. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
hát ez attól is függ mit tanulsz. de arra számíts ha interjúzni mész, megkérdezik majd, hogy hová lett X év? mit csináltál akkor. Próbálj mindenképpen dolgozni mellette, mert ha 27évesen kezdesz dolgozni és megtakarítani, akkor sokára lesz autó, család. (persze ha nem találsz magadnak olyat akinek van pénze). bocsi az őszinteségért.
2018. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!