Mi legyek ha felnövök?

Figyelt kérdés

Harmadikos gimnazista vagyok és eddig tudtam hogy mi szeretnék lenni ezért fel is vettem a biológiát és a kémiát emelt szintre. De már egyszerűen nem szeretem már nem tetszik úgy mint eddig. Nem tudom mi legyek. Olyan munkát szeretnék aminek rugalmas a beosztása akár otthonról is tudom dolgozni. De azért legyen fizetésem. Remélem ti tudtok segíteni.

Válaszokat köszönöm!



2018. nov. 4. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Otthonról dolgozni? Akkor leginkább az informatikát tudnám említeni, amiből jól meg is lehet élni. Magyarországon is egyre több az olyan munkahely leginkább programozásnál, hogy otthonról, sőt külföldről is dolgozhatsz. Egy csoporttársam is egy amerikai cégnek dolgozik egyetemről, de elég sok lehet neki a munka, mert még szünetekben is a laptopjával írogat folyton.


De azt tudni illik, hogy az informatika az nem egy olyan szakma, hogy márpedig informatikus leszek mert az jól fizet.. Nem. Ahhoz érteni is kell, de a legfontosabb, hogy érdekeljen is. Viszont szerencsére elég tág fogalom az informatika, és nem csak arról, illetve nem csak arról szólhat hogy egész nap a gép előtt kell ülni.

2018. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen én is gondoltam erre csak engem az informatikának ennek a része nem annyira érdekel, esetleg más ilyen téren?
2018. nov. 5. 07:26
 3/3 anonim válasza:
Nekem például egyik rokonom építőmérnökként dolgozik. (Nem biztos, hogy ilyesmire gondoltál, de azért leírom) otthon tervezi a különböző épületállványokat, meg ezeket. Úgy másfél havonta ki kell mennie kiszállásra az adott helyre, felmérni, hogy ki, hogy halad. De különben egész nap otthon van, kötetlen munkaidővel. Úgy 350-450-et kap kézbe munkafüggően.
2018. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!