Sikerülhet az orvosi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most érettségizem majd májusban emelt biosz+ kémiából

Ha most nagyon ráfekszem, szerintetek sikerülhet?

Orvosisok, ti anno mikor és hogyan tanultatok? Bármilyen tipp, tanács jöhet!!!

Bioszból nem a nulláról indulok, gimiben bioszos voltam, viszont a kémia nagyon nehezen megy, attól rettegek. Valami tipp?



2018. nov. 6. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sem jártam magántanárhoz, sem felkészítőkre, egyedül készültem fel. Decemberben elkezdtem az ötösöm leszt megoldani, érettségiig befejeztem az összes feladatot (ami ment, abból egyet csináltam, ami nem, abból pedig a, b, c, stb. feladatot is, tehát mindet). A bioszt január után kezdtem (abból addig is jó voltam, kémiából egyáltalán nem :D). Érettségi előtti napokban (2-4 nappal előtte) a teljes anyagot elolvastam még egyszer.

Én viszonylag későn kezdtem, amit így utólag nem ajánlok mert sokat szenvedtem és stresszeltem emiatt, de ha később kezded is sikerülni fog, ha odateszed magad.

Hajrá! :)

2018. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2018. nov. 10. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!