Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Helyeslitek ezt? Nagyon...

Helyeslitek ezt? Nagyon fontos! (barátnők / suli)

Figyelt kérdés

Tavaly olyan "jószívű" voltam, hogy mindenkinek, aki kérte, odaadtam a leckét. Matekból meg is kaptam érte a "jutalmamat". Németből megírtam mások fogalmazását (vagyis lediktáltam - ő írta), magyarból ( mert hát nagyon jó vagyok) korrepetálok, ugyanígy matekból.

Szerintetek túlzásba viszem? Szeptembertől hogy csináljam? Ennyit segítsek megint? 13/L


2010. júl. 14. 19:39
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy volt egy barátnőm akkor azt hitten hogy nagyon jóban vagyunk, de kiderült róla hogy csak azért volt velem hogy segítsek neki, matekból, meg hogy adjam neki a német tételeket (egy kicsit idősebb voltam mint te, érettségi előtt álltunk)! De aztán nem jött be neki, mert rájöttem. És matek érettségin meg is bukott, elég csúnyán! Kétszer is!Szóval légy résen! :) Jó ha segítesz, de azért ne írd meg helyettük a házit stb...

23/L

2010. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de pont a te fajtád lesz mindneki csicskása. Hiába adod jószándékkal, később olyan mocsokosul ki fognak ezért használni és csak addig leszel a jó barát meg klassz haver, amíg adod nekik. Jobb esteben talán 1-2 viszonozza valamivel, de többségtől hiába fogsz "várni" bármit is. Sztem hagyd abba.
2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
0%
9. osztályban ugyan ez van. Van 1 balek aki megcsinálja, mi lemásoljuk, és utána jót röhögünk rajta.
2010. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

most imádnak meg minden.

de amugy meg te vagy a stréber.

nem kell odaadni.mondd azt,hogy későn csináltad és van ami nincs kész.nálunk egy fiú volt ilyen régen,de ő is rájött,hogy a legtöbben kihasználják.Utána nem adta oda senkinek azután meg már nem is csinált házit,mert ellustult.

korrepetálás jó ötlet,de 8-ban ez gáz lesz.mert amíg korrepetálsz addig csinálhatnál csomó mindent.Ez a tanárok dolga.oké néha segíts,de ne legyen ebből rendszer.

néha-néha legyél segítőkész,de ne csak ezért legyél velük.menjetek el valahova.legyen gyerekkorod.:)

2010. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod akkor,ne add oda.

Én szívesen odaadom a mai napig a leckét ha erről van szó.Stréber vagyok és akkor mivan?!

Érdekes,hogy attól az emberek nagy részének nem az jut elsőre eszébe rólam,hogy kitünő vagyok.Sőt ha valaki poénból mondja,hogy stréber vagyok akkor is jót nevetünk és vissza mondok rá valamit aztán kész,DE

senkisem nézz a csicskásának.Mert annak adom oda akinek úgy gondolom,aki odajön jópofizni,hogy adjam oda annak szépen megmondom,hogy :"nyugi nem kell jópofát vágni,mert most neked nem fogom odaadni"

És ennyi.

Nem kell a bolhából elefántott csinálni,mi lesz veled később??Ha már álltalánosban nem tudsz az elveidért kiállni?!Mitől félsz??

És egyébként icipicit nemvagy magadtól elszállva ((úgymond))..csak azért ,mert ilyeneket írsz:

"hát fulljó vagyok magyarból"

"magyarból (merthát tök jó vagyok)"...


Bár nekem mindegy csak vigyázz mert így teljesen olyan,mint ha csak kihasználnának és annak tekintenének akit bármikor elővehetnek és ha nemet mond akkor otthagyanak a pics@ba,mert miaz,hogy nemet mond?

Ha meg odais adod akkor jól kiröhögnek a hátad mögött.

Bár reméljük nemígy van,de nállunk ezt csinálták egy okos kiscsajjal.

2010. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép és jó, de arra figyelj, hogy ők is tanuljanak, mert ki fognak használni. Ha pedig a beskatulyázástól félsz, maradj laza és ez nem történik meg. Nekem szerencsém volt a korrepetálással, csak varrásból, angolból meg rajzból voltam jó :P

12/L

2010. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

De. "icipicit" el vagyok magamtól szállva.

De úgy érzem, van miért.

Amúgy pedig..sokat segítettetek. még azok is, akik esetleg oltogatni akartak.

Jövőre tényleg nem lesz segítés.

És hát én úgy gondolom, az a stréber aki minden órára mindig készül - úgy gondolom ez rám nem igaz. :)

2010. júl. 15. 19:28
 18/25 anonim válasza:
Nyárvan...ráérsz ezzel fogalakozni ;)
2010. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Nálunk az osztályban (tavaly, 9.-ben) csak ketten csináltunk leckét (én és egy lány) a 26-ból. Ő tőle mindig lemásolták, meg örültek a fejüknek, én tőlem viszont kérhették, de soha nem adtam oda.


Jöttek a kérdések, hogy miért nem adom. Nem szóltam semmit, ha nem tetszik, el lehet menni, lehet kérni mástól, én tőlem nem kapod meg.


Aztán egyszer a tanár kora reggel bement a terembe mert tegnap az utolsó óra vele volt, és ottfelejtett valamit. Én is akkor értem be a suliba, bezzeg a fél osztály ott volt, és arról a lányról másolta a leckét.


Év végén csak én kaptam 5-öst matekból, mindenki 1 jeggyel rosszabat a rendes eredményétől, 2 diák pedig megbukott.


Tehát ez rajtad áll, és hogy a tanárok mennyire elnézőek egy ilyennel szemben, meg hogy neked mennyire éri meg a saját tanulásodat (és eredményeidet) feltenni azért, hogy ők ne kapjanak rossz jegyeket. Később más iskolába kerültök, te okos vagy, tudod az anyagot, ők meg, mivel lehet nem lesz kiről másolni, a sz.rban maradnak.

2010. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Sziasztok én Bogi vagyok és én is mindig oda adtam a leckét mindenkinek most leszek nyolcadikos és én oda fogom adni jövöre is mert igy legalább egy-egy szünetre középpontban lehetek.Vane egy egoista barátnőm aki csak magával és a ruhákkal foglalkozik és neki is gyakran odaadtam,ebből nem is lett még probléma.
2010. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!