Rasszista vagy?

Figyelt kérdés

Nem jár érte lepontozás, sem veszekedés(legalábbis az én részemről biztosan nem).

Csak kíváncsi vagyok.



2020. jún. 2. 08:12
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
69%
Én nem vagyok az
2020. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem minden egészséges emberben van némi rasszizmus.
2020. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy nem jár érte pontozás.

Csak a világ legjobban megosztó kérdését tetted fel.

2020. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nem vagyok az. Elöször mindenkinek adok esélyt, és a személyes tapasztalat alapján döntöm el, hogy milyen ember, nem pedig a származása, börszíne alapján.
2020. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
33%

4


Te egy tökéletes ember vagy. :)


Persze nyilván itt mindenki azt hazudik, amit akar, joga van hozzá.

2020. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit, mert Magyarországon mindenkit rasszistának nevelnek ez az elfogadott de próbálok minden egyes személyt a viselkedése alapján megítélni nem pedig a bőrszíne alapján felállított prekoncepciók szerint.
2020. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

És ha pl ruha modelleket nézel az akik ugyan annál az ügynökségnél dolgoznak, akkor melyik tetszik jobban? Észre veszed, hogy saját magadhoz hasonlítót preferálod, vagy nem veszed észre, vagy ott is színes a válaszékod? - próbáltam úgy, hogy ne legyen bántó.


Az emberek 80%a ezen a teszten rasszistának bizonyult még akkor is, ha magát kifejezetten szabad szelleműnek és nyitottnak tartotta.

2020. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok rasszista, de azert meg a kutyam is feher :)
2020. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

Két székely beszélget:


- Pista bátyám, aztán a maga falujában van-e rasszizmus?

- Az nincsen.. De igény az vón'a rá!

2020. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Mansour ***** válasza:
60%
Igen, természetesen az vagyok, mint mindenki. Mindenkinek vannak előítéletei, aki tagadja, hogy neki vannak, az magának is hazudik. Az előítélet önmagában nem rossz dolog, sőt kifejezetten hasznos is lehet. A gond ott kezdődik, ha valaki a tapasztalati tények alapján sem képes túllendülni az előítéletén, és a tények ellenére is az előítélete határozza meg a hozzáállását. A valódi rasszizmus itt kezdődik, és igazából azt szabadna csak rasszistának nevezni, aki ilyen magatartás alapján ítél el, diszkriminál embereket. De manapság az előítéletesség legkisebb, legártatlanabb megnyilvánulását is rasszizmusnak bélyegzik, így nem lehet mást tenni, mint vállalni, hogy igen, rasszista vagyok.
2020. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!