Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az idősebbeknek mi bajuk van...

Az idősebbeknek mi bajuk van a Tiktokkal?

Figyelt kérdés

Egy csomóan szapulják a Tiktokot, jellemzően a 25-30 felettiek, hogy mennyire gagyi, buta stb oldal, amit be kéne tiltani, de szerintem meg rengeteg rajta a kreatív tartalom is, és egy csomó tehetséges fiatalnak legetőséget ad a kibontakozásra.


Ez ugyanolyan, mint hogy YouTube-n attól hogy Molnár Krisztián részegen egy szál alsógatyában fetreng, még ott van nagyon sok érdemi tartalmat gyártó feltöltő is.


A másik meg az, hogy van egy nyelv, amit egyszerűen csak a 20-25 alattiak beszélnek! Én legalábbis azt veszem észre, hogy az idősebbek közül sokan csak azért nem bírják a TikTok-ot, mert nem értik a mai tinédzserek világát, így értékelni sem tudják azt, ami a mi szemünkben értékes, ezért csak szapulni tudnak mindent, amit a 20-25 alattiak csinálnak.


Ti ezt hogy látjátok? 17/F.



2020. dec. 15. 11:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az idősebbeknek, de a normális fiataloknak ia baja van vele.
2020. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
100%

Én csak 27 vagyok, de még nem sikerült rájönnöm a Tiktok értelme/lényegére. Pedig a nővérem és a húgom is fent van, szoktak mutogatni videókat, de csak pislogok hogy mi értelmük? Mondjuk én

Instára is nemrég regisztráltam, mert érdekelt hogy milyen, de ledöbbentem hogy mekkora egy kirakat szar, agyon photosoppolt, filterezett képekkel és videókkal. (törölni meg nem tudom hogy lehet magam😅)

2020. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
A TikTok úgy jó, ahogy van! Más mint a hasonló alkalmazások, és ezt tudomásul kell venni.(73 éves vagyok)
2020. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Laylah ***** válasza:
Na, tart még az a nagy korszellem? :D
2022. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!