Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy van az átlagembernek...

Hogy van az átlagembernek ennyi ismerőse iWiW-en?

Figyelt kérdés

Többször olvastam olyant itt, hogy nincs fennt a rendszeren, meghogy azért van ennyi ismerőse, mert a hamutálat is megjelöli, és ezzel kompenzálja kisebbségi komplexusát. Sőt olyat is már többször hallottam (életből) hogy ez a szám nem jelent semmit.


De akkor az "átlagnak" honnan van kb. 300 ismerőse? Szerintem retenet nagy szám. Főleg úgy, hogy kb. 20 éves korunkban már inkább csak a "közelebbi" ismerősöket jelöljük, pl. egy több hónapig tartó tanfolyamon egyáltalán nem volt mindenki mindenkinek az ismerőse, max egy kettő. Oké, hogy a gyakorinév, ritka név tényező is számit. Mindenki vaktában jelölgetne? Nem hinném, bár én nem hinném, hogy egyáltalán beszéltem volna ennyi emberrel életemben.


2010. aug. 26. 21:18
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
én mondjuk nem vagyok egy hihhhetetlenül nagy társasági ember, még baráti társaság elött se tudok beszédet tartani. De ez a személyes bajom. Én nekem csak egy konkrét személy megtalálásához kellett a rendszer. De amúgy már olyan gyermetegnek tartom, mintha 14 éves kis csajok játszanának "ismerlek énis ismerlek hujjajajajuj :DDDD"
2010. aug. 26. 21:37
 22/29 A kérdező kommentje:
és ha fennt sem vagyok, akkor meg mit talál ki a munkáltató? Hogy antiszociális egyén vagyok? :DDD
2010. aug. 26. 21:38
 23/29 anonim ***** válasza:
Facebook-ot ajánlom megtekintésre.Gombamód szaporodnak az emberek és van akinek kb az egész élete fent van a családi összejövetelektől kezdve a jóska pista avatójáig.kemény.de ők tudják:D
2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 200 van. Ezeket tényleg ismerem. És lehet kb. 800, akik nincsenek bejelölve. Mert ha egy buliban beszélek 2 mondatot valakivel, meg bemutatkozom a barátnőjének, nekem nem az az első, hogy rohanok haza, és bejelölöm őket.


Volt egy középiskola osztálytársnőm. Utálta majdnem az összes csaj, mert kiállhatatlan a stílusa. Én mivel fiú vagyok, meg amúgy is természetemből adódóan leszartam a bunkóságait. Na ennek a csajnak van 800 ismerőse Facebookon. Majd pont elhiszem, hogy ő ennyire népszerű.


Egyébként nálam a rekord, amit egy ismerősömnél láttam, az 3 922.

2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tanácsos ha a munkáltatód az életed minden zegzugába betekinthet a részeg bulizástól kezdve a nemtudom mi ig.Sokan megnézik tény és való és ez alapján ítélhetnek meg.A legjobb a legdiszkrétebben létezni odafent vagy egyáltalán nem :D
2010. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én mostanában már nem nagyon használom az iwiwet, de nekem valamivel több mint 400 ismerősöm van. Nem vagyok egy társasági ember, úgyhogy tény, hogy ezeknek egy részével csak látásból ismerjük egymást, vagy olyanok, akikkel kb. egy-két mondatot beszéltem életemben. Szóval ha közeli ismerősöket nézünk, akkor persze nem lehet ennyi egy átlagos embernek, de ha távolibbakat is, akkor simán összejön: volt/jelenlegi iskolatársak, szomszédok, rokonok, más helyekről (pl. tánc, sport, tanfolyam stb.)... De persze vannak olyanok is, akik csak úgy vaktában jelölgetik az embereket. Nekem is vannak különben olyan ismerőseim, akiknek több mint 1000 ismerősük van, de róluk tudom, hogy tényleg népszerűek... persze ettől függetlenül gondolom ők sincsenek beszélőviszonyban az összessel :)
2010. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

ma 21:25

Tartsa? Hülye paraszt...

2010. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

mind facebookon, mind iwiwen álnéven vagyok fenn.

így legalább a leendő munkáltatóm nem kotorászik a magánéletem ezen zugában.

mondjuk kínosan ügyelek arra, hogy ne tegyek fel semmi kompromittálót, és hogy nem is készülhessen rólam ilyen fotó.


iwiwen kb 600ismerősöm van, nagy része sulis, koncertes haverok.

fb-on meg csak 100. ott jobban szelektálok. sőt, van olyan, akit nem jelölök vissza, mert nem érdekelnek a hülyeségei, amit üzenőfalon írogat, és azt sem szeretném, hogy ő lássa, h én mit teszek ki.

2010. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
nem tudom,engem bejelöl egy csomó olyan ember,akit életemben nem láttam.írok neki privát üzenetet,hogy honnan ismerjük egymást.erre írja,hogy szimpi vagyok neki és azért jelöl be............
2010. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!