Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy van az átlagembernek...

Hogy van az átlagembernek ennyi ismerőse iWiW-en?

Figyelt kérdés

Többször olvastam olyant itt, hogy nincs fennt a rendszeren, meghogy azért van ennyi ismerőse, mert a hamutálat is megjelöli, és ezzel kompenzálja kisebbségi komplexusát. Sőt olyat is már többször hallottam (életből) hogy ez a szám nem jelent semmit.


De akkor az "átlagnak" honnan van kb. 300 ismerőse? Szerintem retenet nagy szám. Főleg úgy, hogy kb. 20 éves korunkban már inkább csak a "közelebbi" ismerősöket jelöljük, pl. egy több hónapig tartó tanfolyamon egyáltalán nem volt mindenki mindenkinek az ismerőse, max egy kettő. Oké, hogy a gyakorinév, ritka név tényező is számit. Mindenki vaktában jelölgetne? Nem hinném, bár én nem hinném, hogy egyáltalán beszéltem volna ennyi emberrel életemben.


2010. aug. 26. 21:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves...:)Én is rajta vagyok a wiwen.Azt kell mondjam nagyon is lehet ennyi ismerőse az átlagnak.Sőt semmi különleges nincs benne.Bár nekem nem éppen 300 ismerősöm van mert én is szelektáltam már tényleg csak olyanok vannak fent akikkel valaha kapcsolatban voltam ismerősöm valahonnan vagy családtag, volt osztálytárs stb.És hidd el hogy így is összejöhet.Pedig én sem jelölök mindenkit.és nem is ismerősöm az összes helyi akit egyszer láttam..Szerintem az az elgondolkodtató amikor 700,800 as számokat lát az ember na az már tényleg túlzás..ennyire népszerú lenne valaki vagy sok helyen megfordul..nemtudom.Engem frusztrálna ennyi ember tudom csak egy oldal de akkor is.tekintve milyen könnyen visszaélnek mindennel az internet segítségével.
2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Nagy hülyeségnek tartom hogy valakinek ennyi ismerőse van, attól menőbb lesz vagy mi?:D Tartsa vele a kapcsolatot egyáltalán? vagy ha már utcán meglát akkor már jelöl is?

Volt egy South park-os rész ("You have 0 Friends") a facebook-os, érdemes megnézni! :D

2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1200 ismerősöm van,ismerem mindegyiket,mert társas lény vagyok és nagyon sok embert megismertem.párom,munkatársai,sulis társak,barátokon keresztül mindig mást ismerek meg.
2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem 1200 van,úgy hogy mindenki jelöl és én visszajelölöm.de van egy ismerösöm akinek szintén ennyi van,de neki igaziak is,50 éves és elég sok mindennel foglalkozik.ha azt nézed a Demszky is visszajelöl mindenkit.
2010. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
hááát érdekes. Mondjuk nekem alig van általánosiskolai ismerősöm, mert én kb. 20 évesen léptem be a rendszerbe, akkor már vége volt a középsulinak is :D
2010. aug. 26. 21:26
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 150 ismerősöm kb. iwiwen. Iskolatársak, rokonok, barátom haverjai stb. stb. Aztán mikor egyik volt sulitársam inkább elfordította a fejét mint hogy köszönt volna nekem, pedig ő jelelölt be, akkor letöröltem mindekit akivel nem beszélgetek, és nem is érdekel mi van vele. Így maradt 40. Biztos vannak többen is akiket kedvelek, és akár az ismerőseim is lehetnének, de nem nagyon szoktam ismerősöket keresni, és jelölni.
2010. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%
nekem 40 ismerősöm van facebook-on. csak azokat jelölöm be, akikkel nap-mint-nap beszélek, tartom a kapcsolatot, főleg neten. a volt osztálytársaimat is kijelöltem, mert már nem beszélek velük egyáltalán, semmi közöm hozzájuk. nem tudom egyeseknek miért jó, ha van 300 ismerősük...(persze ha mindet ismerik akkor oké, csak ez nem valószínű) iwiwet nem használom..
2010. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tom, számomra az nem ismerős akivel egy hónapba 1x - 2x köszönünk egymásnak, azt is csak kényszerből, mert egyforma a munkaruhánk.


Egyébként is égő ilyen odlalakon fent lenni, egyből ilyeneken kutatnak infó után a munkaügyisek is, aztán 3 perc alatt be vagy skatulyázva, esélyed sincs..


Kapásból pálcát törnek feletted!


Az ilyen csak kirakatnak jó, a nagyon naívak talán még bexopják...

2010. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Iwiw-emet nem használom, igaz annyira a myvip-et sem már, de régebben sokszor voltam fent, s körülbelül 200-300 ismerősöm van. na én elmondthatom h nem veszek fel mindenkit, mert pl, szembe szomszédomat sem jelöltem be, akivel együtt nöttünk fel, s 17 éve ismerem:D
2010. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden közösségi oldalon 60-80 körül van az ismerőseim száma, én olyat nem jelölök meg ill. vissza, akivel a büdös életben nem akarom tartani a kapcsolatot, szerintem arra vannak az ilyen oldalak, hogy néha levelezz egy régi baráttal, akivel szimpatizáltál valahol, de elsodort titeket egymástól az élet... Pedig elég sokat bulizok, jövök megyek, dolgozok és már 22 éves vagyok. :) De akivel max köszönő viszonyban vagyok, vagy x barátomnak a 25-öd rangú ismerőse, és egyszer jót röhögtünk, vagy bemutatkoztunk egymásnak, de semmi más, na az ilyeneket nem jelölöm be és vissza se nagyon. Én TISZTÁN tartom az iwiwem. :)
2010. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!