Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó dolog, hogy...

Szerintetek jó dolog, hogy ide fejlődött a társadalmunk, hogy a belső értékek ( a túlzott magabiztosságon) kívül semmit nem érnek?

Figyelt kérdés

Jó, hogy az erények már nem szempont és csakis az számít mennyit akasztasz, mennyire tudod eladni magad meg ilyenek? A hamis barátok (de legalább menők) az igazi célpont, igazi barátság kutyát nem érdekli már. Párkapcsolatok dettó, a szerelem már nem szempont, egy lehetséges párnak 20-30 szempontot kell kipipálnia mielőtt számításba jöhet.


Tényleg ez az életvitel elhozza az embereknek a boldogságot? Sok nyomorúságban élő ember szegény országban sokkal életvidámabbnak, boldogabbnak tűnik mint a fogyasztói társadalom gyermekei.


Ezt megköszönhetjük a kapitalizmusnak? Ha eléri ezen szegény országokat ugyanilyen túlhajszolt, stresszes, depressziós, boldogtalan és senkiben nem bízó gyanakvó emberekké válnak ők is mint itt Európában meg a nyugati világban úgy általában?


2021. aug. 26. 11:00
1 2 3 4 5 6
 51/51 Wadmalac ***** válasza:

Értem, szóval továbbra is maradsz inkább a sztereotípiáknál, hogy kívülálló okokra fogva a magányodat sajnálhasd magad, ahelyett hogy lépnél, közben pont ugyanolyan felszínesen tűzöd ki a célszemélyeidet, mint akiket emiatt kritizálsz.


Ha neked életed nőjéért tenni valamit továbbra is nagyobb kihívás, mint tudományosan próbálni alátámasztani a sikertelenséged és maradni egyedül, csak így tovább.


Én megtettem, amit tudtam, lepereg, sajnállak, de nincs mit tenni.

Van matematikai esélye, hogy Selena Gomez véletlenül rádlapoz Facebookon, perverz gerjedelmében ideutazik és egy sötét sikátorban kérdés nélkül megerőszakol, de azért a lottóötös esélyesebb.

2021. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!