Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akkora probléma, ha a...

Miért akkora probléma, ha a főiskolás gyerek nem dolgozik iskola mellett?

Figyelt kérdés

Megnéztem az órarendemet, 100%, hogy nincs az a munkáltató, aki felvenne (feketén ki akar dolgozni?), mert olyan össze vissza járnék dolgozni.

Irigylem azokat, akiknek nem gond, ha nem járnak be órára.


Nekem az iskola fontosabb, minthogy egy munka miatt (amit nem biztos, hogy akár 1 évig is tudnék csinálni) megbukjak 1-2 vizsgán, vagy átmenjek fizetősre.


Tudom, lesz itt olyan, aki suli mellett dolgozott, de én 20 évesen nem akarok 4-5 évig csak tanulni meg dolgozni, hogy ne legyen időm se a páromra, se a barátaimra és semmire.


2010. szept. 3. 15:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Általában mindenhol 30 kredit kell de ha van 15 akkor érvényesnek számít a fél év és 40-nél többet nem vehetsz fel.
2010. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ha otthon laksz,akkor nem is leszel rákényszerülve soha,hogy dolgozz egyetem mellett.Nekem ott az albi (koliba már nem fértem be),plusz az utazási költség,kaja,jegyzetekre fénymásolás,nyomtatás,van olyan,hogy a tanár megveteti a saját könyvét is stb. Ezekre nekem kell előteremtenem a pénzt,mert a szüleim nem tudnak segíteni.Bejárok én is órákra,főleg nyelvszakon nem tudom megtenni,hogy be se nézek,mellette pedig tanítok,még az olyan másfél órás szüneteimben is,ami neked is van.Igényeltem szociális támogatást,kapok ösztöndíjat a többi a munkából jön össze.Hétvégén is tanítok és volt már rá példa,hogy este 10-ig is.Igyekszem időt szakítani a barátaimra,családomra és a kedvesemre is.Nagyon nehéz,de megoldható.
2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Magánügyed hogy dolgozol -e,senki másnak nincs hozzá köze,vannak így sokan.Hétvégente vállalhatnál gyári melót is,tudom hogy nehéz,de most csak ez van,kapnál hétvégi melóval így olyan havi 40 ezret.
2010. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Ki mondta, hogy az? 1. A te foglalkozásod az, hogy "diák" 2. Ezt akkor szokták amikor csúszás miatt csak pár tárgya van az embernek és nincs mit csináljon. 3. Nem azért van "kevés"óra, mert a többiben azt csinálsz, amit akarsz, játszol, munkát vállalsz, stb. hanem a a kreditekbe a 20 óra otthoni tanulást is beleszámolják. Én is szívesen dolgoznék, de ahogy az embernek nem lehet több munkahelye egyszerre ha főállású, úgy én is tisztában vagyok vele, hogy nem lehet mindent. Aki úgy dolgozik, hogy csúszott és ráér az más.
2016. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!