Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért rossz hely Magyarország?...

Miért rossz hely Magyarország? Miért jó?

Figyelt kérdés
Valamiért nem érzem túl jól magam ebben az országban, pedig most már anyagilag is kezdek stabilabb helyzetbe kerülni. Egyszerűen mégsem érzem jól magam, az emberek olyan megsavanyodottak, nem valami kedvesek (tisztelet a kivételnek). Még lehetne részletezni, de hosszú lenne, inkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi. Én reagálom túl a dolgokat és máshol se kolbász a kerítés? Vagy valami tényleg nem stimmel itt és sz*r van a palacsintában? Kiírtam egy szavazást is arról, hogy mennyire jó hely szerintetek Mo.

2022. febr. 12. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Rossz
Szuper jó
Közepes
Elég rossz
26 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem a mindent átszövő igénytelenség, tudatlanság, ócska paraszti értékrend jellemzi az országot, amit én pl nehezen viseltem ezért is jöttem el onnan.
2022. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értem. Megkérdezhetem, hova költöztél? És hogy sokkal elégedettebb vagy-e a jelenlegi élőhelyeddel? Miben érzel különbségeket?
2022. febr. 12. 16:47
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

2

Luxemburgba költöztem, itt otthon érzem magam. Magyarországon mindig azt éreztem, hogy nem vagyok odavaló. Több helyet bejártam, igazából mindenhol jobb volt, de most érzem magam a legjobbam ahol vagyok.

2022. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1-es, szerinted ez az igénytelenség és tudatlanság milyen arányban lehet a szerencsétlen történelmi események eredménye vagy a népnek, országnak a saját hibája?
2022. febr. 12. 17:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
gyűlölet, harag, feszültség ,elfojtott düh uralja az emberek mindennapjait.
2022. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát, ez a téma nem nagyon pörgött be, eddig 3 válasz érkezett... :)
2022. febr. 13. 08:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert ellopnak minden pénzt és elherdálják anélkül hogy egy fillért is költenének arra amire kéne közben pedig milliókat költenek totál fölösleges dolgokra csak hogy még nagyobb luxusban éljenek.
2022. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Jobb mint a vilag nagy resze (afrika, azsia) de rossz mert a magyarokban nincs tartas, nem tudnak a nok nokent es a ferfiak ferfikent viselkedni, ettol elveszett a meltosaguk.
2022. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"nem tudnak a nok nokent es a ferfiak ferfikent viselkedni, ettol elveszett a meltosaguk"


Azt hittem, hogy ez a probléma sokkal inkább az agyongenderizált, hanyatló, lipsi Nyugaton elterjedt.

2022. febr. 15. 17:27
 10/18 anonim ***** válasza:
A jelenlegi kormány miatt és a sok begyöpösödött nézetű ember miatt.
2022. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!