Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért rossz hely Magyarország?...

Miért rossz hely Magyarország? Miért jó?

Figyelt kérdés
Valamiért nem érzem túl jól magam ebben az országban, pedig most már anyagilag is kezdek stabilabb helyzetbe kerülni. Egyszerűen mégsem érzem jól magam, az emberek olyan megsavanyodottak, nem valami kedvesek (tisztelet a kivételnek). Még lehetne részletezni, de hosszú lenne, inkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi. Én reagálom túl a dolgokat és máshol se kolbász a kerítés? Vagy valami tényleg nem stimmel itt és sz*r van a palacsintában? Kiírtam egy szavazást is arról, hogy mennyire jó hely szerintetek Mo.

2022. febr. 12. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi is olyanok vagyunk mint a nyugat, csak pesszimistabbak es nyomibbak.

De itt sincs mar noi/ferfi tartas.

2022. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11.


Én férfi vagyok attól még hogy Magyarországon élek. A párom pedig nő még attól. De ha a szomszéd Pistike a Bélával akar össze bújni attól még ők is férfiak maradnak. Ha pedig a Marika, Martinka akar lenni akkor pedig egészségére. Ők se szólnak bele hogy én hogy éljem az életem, hogy öltözködjek, kivel feküdjek le, stb. Én miért szólnék bele?

2022. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Na, ez a baj 😅

Mert abnormalis, azert.

Es attol hogy ti tisztaban vagytok azzal h mik vagytok, nem biztos h ugy is viselkedtek.

2022. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Mert abnormalis, azert."

Ez pusztán tudatlanság. A homoszexualitásnak például van evolúció alapja. Hogyan lehetne valami abnormális amit a természet hozott létre??


Ezt meg mert talán át jut egy-két értelmes gondolat a narancs sárga ködön:

https://www.youtube.com/watch?v=sRyJ_cN453I

2022. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Oke, nem is a homoszexualitas, hanem a nemvaltogatas, meg mikor a hetero letere ferfias egy no nagy noies a ferfi . Az az abnormalis.
2022. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Valaki úgy érzi jól magát. Valaki pedig úgy ha egy tonna szilikont nyomat a testébe. Valaki pedig ha punknak, rockernek, egyebeknek öltözik és viselkedik.
2022. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az normális, hogy egy keresztre szögekkel felfeszített, agyonkínzott, megkorbácsolt szerencsétlen ember előtt térdepeltek folyton és még beszéltek is hozzá?
2022. febr. 28. 08:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi baj van a mazoizmus istenével?
2022. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!