Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent a skinhead? és...

Mit jelent a skinhead? és azok hogy viselkednek, mit hordanak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 18:01
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
69%
Skinhead=Bőrfejű ,több féle lehet politikai nézetük mondanám inkább mert a szélsőbaloldaliaktól egészen a jobb oldali skinheadig mozog a skála,Független Skinheadek is vannak bár már manapság az emberek őket is nácinak nézik:S,meg most sok kis tizenéves csicska van jó Én is 17 vagyok:) De úgy értem Beállnak Skinheadnek Azt hiszik ők a kemények közbe meg ha van valami cserbe hadják a társukat könyörgöm ezek milen bőrfejűek?Nem kéne azzal keménykedni hogy szerencsétlen Kukásokat meg csöves romákat verni,Ha annyira keméynek menjenek már oda saját kaliber cigányhoz és azzal keménykedjenek!(Magyar vagyok)Nem védem a romákat !Csak azt mondom hogy az olyanokat kéne ütni aki meg is érdemli Pl (nagypofájúak,akik nyomorékot gyerekeket csinálnak,Drogosokat,Akik sohsem dolgoztak és jönnek powekodni
2010. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Bitang nagy bakancs ami a leginkább meghatározó,meg a kopasz fej. De ttől függetlenül nem minden kopasz skinhead elvbelileg.
2010. szept. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
65%
BAKANCS ÉS NADRÁGTARTÓ MI VAGYUNK A SKINHEDEK!!! AZ ÉN APÁM SKINHEAD. A BARÁTAI SKINHEDEK ÉN IS SKINHED VAGYOK VAGYUNK UGY 50-EN A CSAPATBA DE FÚÚÚ NAGYON IZMOSAK VAGYUNK IGAZ ÉN NEM ANNYIRA MERT CSAK 14VAGYOK!
2011. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
92%
Hát én nem vagyok skinhead, csak egy magyar ember, de a párom az skinheadnek vallja magát. de egy normálisan dolgozó ember, család apa. Nem arról szól ez a skinhead-ség hogy kemény gyerekek vagyunk hanem az összetartózás ami van köztük!!Magyarság mindenek előtt.
2011. szept. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%
Az utóbbi inkább a hungarista jellemvonásai.
2011. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 szvitek99 válasza:
33%
ha lenne eszed tudnád, hogy a skinhead azt jelenti bőrfej
2012. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
8%
Igaz én csak félig vagyok az ami (nem cigány) és most rádöbbentem arra, hogy ezt én nem tudom végigcsinálni, és hiába tömik a szülők a fejemet, hogy mien jó az életem stb. én kijelentem és büszke vagyok rá: rühellem ezt az országot és függetlenü, h. anyám részéről magyar vagyok gyűlölöm a magyarokat ez európa szégyene esküszöm és magamat is gyűlölöm igyhát már nem is akarok éli....... és elérem, hogy ne is keljen
2013. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
0%
mindenesetre én jártam amcsiban + londonban és magasról szarnak arra, hogy milyen szàrmazású vagy, viszont ha nincs fekete v. ázsiai beütésed v. angol rokonod akk. megkeserítik a mindennapjaidat + lecigányoznak :Dezért fogok oda költözni :3 mert igaz h. már nem wok depis mint tegnap de akkoris rühellek itt élni c: és ha ien nagy magyarok vagytok akkor nézzetek körül és gondolkozzatok h. ide csak az utolsók jönnek az utolsó skinek vajon mér? És mint emlitettem én nem igazán örülök, hogy magyar vagyok de ti.viszont tehetnétek vmi hasznosat is és az h. cigókat vertek csak annyit ér h. sitrezárnak:D szal grat énekelhetitek bakancsban a himnuszt nekem8 de nézzétek meg h. mit értek vele... azt h. évi 10 ember lesz öngyi miattatok hát grat és én elbujnék a helyetekben h. erre egy 13 évesnek kellett felvilágosítania benneteket
2013. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Skinhead8814 válasza:
100%

Ez beszarás amit össze tudtok irkálni itt ti internet nácik :D


a skinheadek az uj nácik akik fent tartják a tiszta ária fajt ami fehér bőr,kék szem és szőke hajból ál !


a viselkedésük meg változó ez ugyan az mintha azt kérdezném én hogy hogyan viselkedik 1 német vagy 1 francia :D


A Skinhead mindenkinek mást jelent. Hogy mások mit gondolnak rólunk, az nem fontos és nem is érdekel. Az utóbbi 25 évben sok dolog változott. Van ami jobb lett, és van ami roszabb. De a tradícionális eszmék megmaradtak: légy hû magadhoz, a családodhoz, a városodhoz, az országodhoz és a munkás osztályhoz! Egy Skinhead mindig megkûzd az igazáért és kiáll a társai mellett, ha bajban vannak. A Skinhead egy életérzés, ami tovább él a szívedben azután is, ha a bakancsot már szögre akasztottad. Nincs több ilyen kultúra, ami így éreztetné veled az összetartozást, a testvériséget. Ez az, amiért a Skinheadek fenn tudtak maradni immáron 25 éve.

2013. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!