Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pénztárosok! Mit lehet a...

Pénztárosok! Mit lehet a kuponokon őrjöngő prolikal csinálni?

Figyelt kérdés

Sparban dolgozom tegnap egy nő meg egy férfi kezdett velem undorító stílusban kiabálni, mert a 20%-os kupon-t nem lehet az S budget termékekre érvényesíteni (levan írva egyébként a kuponra csak analfabéták nem tudnak olvasni). Tökmindegy mit mondtam nekik 50x ismételték , hogy múltkor még lehetett. Fél perc kiabálás után flegmán rá néztem és azt mondtam "de most nem múltkor van" na itt kész ki füstölt az agyuk és szitkozódva le léptek.

Az ilyen embereknek mi játszódik le a fejükben? Olyan buták,hogy a feltételeket nem hajlandóak el olvasni és még ők örjöngenek a pénztárnál?


2023. febr. 11. 11:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, lehet sokan élnek vele, számomra haszontalan, ha pont amiket szeretnék, a kupon idejére leakciózzák pár forinttal, hogy ne használhassák fel rá. Az is fura, hogy a “fél bolton” kívül a sajátmárkás budget termékekre sem érvényes. Más boltok pont azokat akciózzák, méghozzá kupon nélkül, hallatlan mik vannak. Mind1, ezen nem veszünk össze, szerinted sokan használják, minden további nélkül elhiszem, nem azt mondtam, hogy kevesen.


Kevés ember -> üzletpolitika.

Lásd pl. aldi, lidl, jobb fizu, egyből van jelentkező, nincs fennakadás. Lenne miből fizetniük. :)


“Nem írtál alá olyat..” De. Az “állandó udvarias kapcsolattartás a vásárlókkal“ pont ezt takarja.

A spar honlapján lévő hirdetésben is benne van ( [link] nehezen hiszem, hogy pont a te munkaszerződésedből hagyták volna ki.


“Biztonsági őr meg nincsen.” - akkor főnököd/csoportvezető/boltvezető. Nem azért fejesek, hogy te kezeld a nagyobb szóváltásokat, hívd oda nyugodtan, egy jó vezető ezeket pár másodperc alatt elsimítja.

De nyilván ez egy ritka, és kiemelt példa volt, amit leírtál, a nagy többségnek elég, ha szólsz, hogy figyelj, ez nem fog menni, más a szabály, és megértik. Meg ugye aki tud olvasni és tervezni előre, az nem fogja szóvá tenni sem.

2023. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!