Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pénztárosok! Mit lehet a...

Pénztárosok! Mit lehet a kuponokon őrjöngő prolikal csinálni?

Figyelt kérdés

Sparban dolgozom tegnap egy nő meg egy férfi kezdett velem undorító stílusban kiabálni, mert a 20%-os kupon-t nem lehet az S budget termékekre érvényesíteni (levan írva egyébként a kuponra csak analfabéták nem tudnak olvasni). Tökmindegy mit mondtam nekik 50x ismételték , hogy múltkor még lehetett. Fél perc kiabálás után flegmán rá néztem és azt mondtam "de most nem múltkor van" na itt kész ki füstölt az agyuk és szitkozódva le léptek.

Az ilyen embereknek mi játszódik le a fejükben? Olyan buták,hogy a feltételeket nem hajlandóak el olvasni és még ők örjöngenek a pénztárnál?


2023. febr. 11. 11:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt sem mondta senki, hogy el kell tűrni. Megvan az eljárás az ilyen esetekre, ami NEM az, hogy visszaszól nekik.
2023. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Lucifer-666 ***** válasza:
35%
Persze, mert ha a biztonsági őr kidobja, akkor gyakrabban vásárol majd...
2023. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 qkker1 ***** válasza:
43%
Ilyen hozzáállással nagyon nem kéne emberekkel foglalkoznod!
2023. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem semmi felháborítót nem mondtál, és szerintem nagyjából jól is reagáltál. Ugyan csak a fősuli alatt dolgoztam Tescoban árufeltöltőként, de megtapasztaltam, mennyire primitív a magyar átlagember. Volt, hogy bort kellett volna ajánlani egy férfinak (pont borokat pakoltam), egy másik férfi elkezdett őrjöngeni, mert Trianon nevű vázát vagy mit árultunk.

Múltkor mentem az Aldiba, már a bejárat előtt ki volt írva lóbetűkkel, hogy nincs kártyás fizetés, mert valamilyen informatika probléma van. Bent minden kasszára is ki volt írva, és még a kasszások bemondták..Hát..sok ember így sem tudta felfogni, volt, aki azért is megpróbálta. Ezen kívül folyamatosan magyarázni kell a sok észkombájnnak, hogy miből mennyit lehet venni. Az tuti, hogy ebben az országban a többség nem az eszéről híres, és még rohadtul frusztrált is mellé.

2023. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
13 Hidd el nem szívesen csinálom de most végeztem a középiskolával és pénzre van szükségem
2023. febr. 13. 16:56
 16/21 qkker1 ***** válasza:
Akkor menj máshová, ezzel csak lejáratod magad!
2023. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én járatom le magam?😂 Nem én örjöngök a kasszánál mint egy vadbarom ,mert nem olvastam el a kupon beváltási feltételeit és nem lehet beváltani arra amire akarom😂
2023. febr. 14. 20:14
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Kezdjük ott, hogy a spar-os kupon egy hatalmas átverés. Lassan semmire sem jó. A spar mint bolt, pedig drága, és folyamatosan csalnak az akciókkal is, nem azt számolja a gép, ami ki van írva. A lejárt termékeket, és az állandó fél órás sorokat pedig inkább hagyjuk is… kerülöm a sparokat. Szívesen!

DE mindez a cég üzletpolitikája, nem a kasszások a hibásak, csak sokszor rajtuk csapódik sajnos.

Ám az a hozzáállás, amit a kérdezőként képviselsz, az még a kasszás munkára sem tesz alkalmassá. Egy kiszolgálóegység dolgozója vagy, nem az van, hogy ahogy viszonyulnak hozzád, te is úgy kezeled a vendéget. A munkádon kívül ezt megteheted, de munkában szolgáltatsz, mert ezt írtad alá. Ha valaki kötekszik, akkor pedig hívnod a boltvezetőt/biztonságit. Nem dolgod ezeket lekezelni, hiszen ki sem vagy rá szakszerűen képezve.

2023. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Aha átverés.. napi 300 kuponal kell elszámolnom a nap végén szóval tényleg semmire se jó 😄 Az akciókal meg senki nem csal csak kevés az ember és gyakran kinn maradnak lejárt árak vagy néha meg esik, hogy központi hiba van és nem működik a Supershopos kedvezmény de ez nagyon ritka.

Nem nem írtam alá olyat, hogy büdös bunkóknak kell jó pofiznom és még csak nagyon csúnyát se mondtam neki. Biztonsági őr meg nincsen🤷🏻‍♂️

2023. febr. 15. 18:17
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Na, eddig se jártam Spárba, de ezek után nagy ívben kerülöm!
2023. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!