Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis honnan ered az hogy a...

Mégis honnan ered az hogy a kamaszkor a "legszebb"?

Figyelt kérdés
Nekem 15 éves koromtól úgy 18 ig, meg még kicsit utánna életem legrosszabb időszaka volt és abszolút nem volt szép. Viszont a huszas éveim most kb a legélhetőbbek, nos egyenlőre legalábbis, ki tudja mit hozz a jövő. Pedig a középiskolás évek nem szépek általában, pláne ha az ember valamilyen defekt miatt kilóg a sorból, plusz még a hormonok is rátesznek. 22/f
2023. ápr. 20. 04:34
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
36%
Hát én abszolút nem sírom vissza azt a "remek" időszakot, most hogy 1 éve elköltöztem jó messze a szülővárosomtól sokkal jobban vagyok. Inkább eltartom magam minthogy abban a toxikus közegben éljek akár egy napot is!
2023. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
8%
Amúgy nem értem hogy hogy nincs senkinek gondja a hatossal, amit írt egy jól becsomagolt rugdosása a másiknak.
2023. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Nah, megjött a sok kis szerencsecsomag a boldogság buborékjából.
2023. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!