Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gazdag vagyok és le se tojnak...

Gazdag vagyok és le se tojnak az emberek. Akik gazdagok, azok hogyan csinálják, hogy ismeretlen emberek is figyelnek rájuk csak azért mert gazdagok?

Figyelt kérdés
Elegem volt már abból, hogy mindenhol kb. levegőnek néznek (pl. étterem, kávézó, ruhabolt stb.), csak azért mert nem hivalkodom feltétlenül a gazdagsággal és a Breitling órát esetleg eltakarja a ruhám ujja. Nem is kívánok ezzel hivalkodni, csak már idegesít, hogy mindenhol kinyalják az ember fenekét, ha látszik rajta a pénz, én meg mindig ott kullogok a sor végén. Szóval hogyan lehetne egy kicsit ezt érzékeltetni anélkül, hogy kifordulnék önmagamból?
2010. okt. 13. 16:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%
Légy különc és látványosan szórd a pénzed.
2010. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább örülnöd kéne ennek. Baromi idegesítő, ha az összes ismerősöd nálad kuncsorog azzal, hogy majd visszafizeti, meg mindig elvárnák tőled, hogy te álljad a kaját/piát, amit bedobtok. Nem arról van szó, mert 1-szer 2-szer még oké, de többet nem. Meg hallgathatnád idegen emberektől, meg a "barátaidtól" is a hátad mögött, hogy te sznob k*cs*g vagy, meg ilyenek...., Szóval inkább örüljél.
2010. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg ekkora gond a szövegértelmezés? Nem az emberi kapcsolatairól írt a kérdező, hanem a kereskedelemben-vendéglátóiparban dolgozókról. Milyen értetlenek vagytok...
2010. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, nem olyan megoldhatatlan probléma ez...

Járjál oda, ahol foglalkoznak veled. Ki kell tapasztalni és kész.

2010. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem a problémát, ahogy a kérdező sem érti saját magát. Egyáltalán mit akar? Miért fontos neki, hogy lássák rajta, hogy gazdag? Igen szánalmas, ha valaki a gazdagságával hivalkodik. Én pl. nem is venném észre a másik emberen, hogy gazdag, mert nem tudok különbséget tenni egy 10 millió forintos és egy 500 forintos óra között, ahogy egy kínai turkálós ruha és egy divatszalonban vásárolt ruha között sem, mert nem ezt nézem egy emberen. Igencsak szánalmas, ha valaki ezt nézi, ill. ezt várja el a másiktól. Mondhatni gyerekes, éretlen gondolkodásmód.
2014. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én pl. hiába lenne pénzem drága ruhára, vagy drága akármire, inkább olcsót veszek, mert a drága ugyanúgy lehet silány minőség, is ugyanúgy tönkremehet.
2014. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!