Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rengeteg...

Miért van ennyi rengeteg abortusz?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy még mindig minden harmadik magzatot megöleti az anyja. Én ezt egyszerűen nem bírom felfogni. Ma már annyiféle olcsó védekezés van. Miért csinálják ezt az emberek? Ha a magzatot nem tisztelik, legalább a saját testüket megkímélhetnék egy ilyen durva, primitív beavatkozástól.
2010. nov. 30. 19:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
82%
Volt is a híradóban vagy fókusz (nem tudom miben volt csak hallgattam én is), hogy így olcsóbb mint folyamatosan fogamzásgátlót szedni. Sok nőt egyáltalán nem érdekli. Inkább kiteszi a szervezetét, lelkét(?) ennek a procedúrának. A fiatalokról meg ne is beszéljünk inkább... Manapság már a 15-16évesek is vetélnek... Szinte már menő lesz....
2010. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
82%
az előző vagyok a pharmatexes véleménnyel..az inkubátorokról meg annyit hogy nekem anyukám árvaházban nőtt évekig és hiába került a lehető legjobb családhoz mégis egész életében ott volt a miért??!! és a hazai törvények szerint amit nem tudok pontosan de azt tudom hogy évekig tart így már egy kis gyereket fogadhatsz magadhoz nagy átlagban nem ici pici babát ezekben a gyerekekben ott lesz a miért nem kellett a szüleinek akárhogy szeretik.ha nem fogadják örökbe mi lesz vele? ezen kell gondolkozni9 nem azon hogy ha korán észreveszik a terhességet akkor egy még nem dobogó szívű zigótát kivesznek...én sem pártolom nehogy azt higgyétek de gondoljátok már át..aki családban nőtt fel jóban ráadásul könnyen mondja hogy adja örökbe...sok gyerek aki ott él inkább meg se született volna nem ok nélkül...
2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
43%
A gyerekek az internetről nézik meg a tv -ből veszik a példát és ott látják , hogy menő a sex , a buzulás stb. Ezért már a 12 évesek már sexelnek meg szopnak, stb... Az anyja , apja meg nem ér rá ránézni a gyerekre mert egész nap dolgozik, hogy legyen mit enni. Örülnek, hogy a gyerek nem zaklatja őket.
2010. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
36%
A fogamzásgátló 3 hónapra 14 Eft.
2010. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
47%
Sajnos ez egy szörnyű dolog,elvégre az a szegény kis emberke nem tehet ez ellen semmit, pedig joga van az élethe. De sajnos mostanában gyakori a tinédzserkori terhesség, és a nyugi, vigyázok, hogy ne benned menjek el duma. Meg sajnos néha előfordul, hogy védekezés mellett is teherbe esik valaki. És mivel nem akarnak 16-17 évesen gyereket, ezt találják a legjobb megoldásnak. És akkor az idősebbekről nem is beszélve.
2010. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érdekesek ezek a szempontok, amiket írtok. Én már idősödök, nem annyira tudom, mi van a fiataloknál.


Ami a tabletta árát illeti, hát arra azt tudom mondani, hogy nem olyan sok. 3 havi BKV bérlet meg 30000 Ft.

2010. nov. 30. 20:08
 17/37 anonim ***** válasza:
73%

A sok ostoba, kiélt anyuka,meg apuka szerint jobb a liberális nevelés és elengedik a lányukat mindenféle buliba,ahol 6-an kefélik meg.

Vagy

Sok nő/lány már divatból bárkinek szétteszi a lábát és sz@rik a védekezésre.

Persze más okok is vannak.

2010. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
azért itt nagyon érezni kik a férfi kommentelők...de azért gondoljanak már bele hogy a nők nem maguktól esnek teherbe és azt sem hiszem hogy van olyan lány aki azt mondja hogy ne vegyél inkább óvszert vagy vedd le..én a szülőket sem biztos hogy minden áron vádolnám...sajnos sok fiatalkorú van az abortált lányok közt de a 18-9-20-21...éves lányokért már nem anynira lehet a szülőket szidni hogy miért engedte el..mellesleg a sok "hülye"fiús szülő miért nem nevelte meg a gyerekét gondolkozásra és felelősségre ennyi erővel????
2010. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én amikor anno szedtem a fogitabit (csak hozzászólva a tmához) sose volt eget verően drága, és nem 3 havi adagot vettem meg, hanem havit.

Sajnos az abortusz nem csak a kisebbségeket érinti (ahol a felvilágosítás szinte egyelő a nullával) hanem a mai kor tinédzserlányait is; akiknek a szexualitás a "dugás". és ciki ha vki nem dobja oda magát egy fiúnak 16 évesen . (Tisztelet a kivételeknek!!) Az anyukák otthon nem beszélnek semmiről, a kis csitrik meg nézik ezeket a buta sorozatokat , meg az agyleszívó műsorokat és azt hiszik az a valóság. Na, ez mind vezethet ahhoz, hogyha becsúszik a gyerek, azt hiszik hogy az abortusz a jó megoldás.

(Van fent egy oldal a neten, csakis az abortusz hátrányait sorolja, tanulságos....)

2010. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim válasza:
77%

azért arról se feledkezzünk meg, hogy vannak, akik a pénzügyi kilátástalanság miatt vetetik el a magzatot.

de a tinik viselkedésének néhány százalékára is van egyfajta magyarázat, mert ugye a boltok polcain lévő ételekben kitudja hányfajta, miféle hormonok lehetnek, amik nagyban növelik a szexuális éhséget (is) ezáltal a sok felelőtlen, tudatlan gyermek létrehozza az abortuszt...

meg ugye vannak a hülye p*csák, mint a hogy a többiek hosszasan taglalták...

2010. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!