Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rengeteg...

Miért van ennyi rengeteg abortusz?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy még mindig minden harmadik magzatot megöleti az anyja. Én ezt egyszerűen nem bírom felfogni. Ma már annyiféle olcsó védekezés van. Miért csinálják ezt az emberek? Ha a magzatot nem tisztelik, legalább a saját testüket megkímélhetnék egy ilyen durva, primitív beavatkozástól.
2010. nov. 30. 19:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem az a véleményem egyébként, hogy igen, valóban előfordulhat, hogy valaki tényleg úgy tudja, hogy jól védekezett (pl. szed tablettát és nem felejtette ki egyik adagot sem), és mégis terhes lesz, meg olyan is van, akit megerőszakolnak, meg olyan is, akinek súlyos fogyatékos lenne a gyermeke, de ha csak ők mennének abortuszra, akkor nagyságrendileg tizedannyian lennének, mint amit az általad emlegetett statisztika mutat (tessék megnézni más "civilizált" országok hasonló statisztikáit, vagy mégjobb időarányosan... abból tényleg tisztán látszik, hogy az abortusz alapvetően nem a vállalt gyerekek, hanem a védekezés rovására van sok, amikor sok van, és akkor csökken, amikor terjed a védekezés). Tehát az abortuszra menők nagyságrendileg 90 százaléka valószínűleg egyszerűen felelőtlenül védekezett, vagy nem védekezett, vagy még csak nem is tájékozódott, hogy hogyan kellene védekezni (kiskamaszok).
2010. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Egyszerűen felelőtlenek, nem védekeznek. És bosszúból megölik a gyereket.
2010. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Mert nagyon sok a buta, felelőtlen ember. Egyik nap beszéltek egy lánnyal a tv-ben, ha jól emlékszem a harmadik abortuszára várt éppen. Gyönyörű. Mondtam a férjemnek, hogy ez a szerencsétlen fel sem fogja mit dob el magától. Erre jön a hideg zuhany, már van egy gyereke! B@sszus! Hát, ha már van gyereke, akkor már átélte mit jelent állapotosnak lenni, hallani mikor először felsír, kézbe venni... Miért nem tud gondolkodni, és védekezni?! Ezt én csak nagyon nagy fokú sötétséggel tudom magyarázni!

Mikor én szültem a kórházban mondták a nővérkék, hogy sokan úgy jönnek abortuszra, mintha bérletük lenne. Fel sem fogják mit művelnek! Kiábrándító! :(

Pedig nem olyan bonyolult felhúzni a gumit, vagy bevenni a tablettát!

2010. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

7.16: Nagyon egyetértek, különösen az utolsó mondat egy tökéletes vitazárásnak is beillik.


Köszönöm a többi választ is, mindegyik érdekes, hasznos.

2010. dec. 2. 15:15
 35/37 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Egyszerű huszonéves !

Az az orvos hogyhogy nem vállalt több abortuszt a film megtekintése után ? Hát nem élőben látta azokat a dolgokat előtte ? Ez marhaság... Majd egy film fogja elborzasztani, amikor már elvett egy pár magzatot.


Film legvégén mondták be!

2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
De nem érzed a logikát ??
2010. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Tomás de Torquemada válasza:
32%

Azért ,mert a zsidesz ezt akarja(mint a SZDSZ,,)

Azért ,mert nem volt forradalom ,csak fülkeforradalom...

Azért ,mer a KDNP csak a nevében keresztény,..

Azért...

2010. dec. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!