Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a zenészeket?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdést olvastam itt is, sőt magam is zenész vagyok és ilyen körökbe járok. Ami miatt megkérdezem, az egy olyan kérdés, amit itt olvastam, hogy egy lányt a szülei más pályára szántak.
2010. dec. 26. 21:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én a 34 évemhez képest már minden voltam; műszaki egyetemet végeztem, aztán árufeltöltő a Tesconál, napszámos, de még buszsofőr is. 28 évesen sikerült összekapnom magam, megházasodtam és elhelyezkedtem a tanult szakmámban. Van egy kis együttesünk és majdnem minden hétvégén hívnak minket valahová. Szigeten is voltunk. Ez persze nem az a fajta zenélés, amit a zeneakadémiát tanultak csinálnak. Én is játszom zongorán, gitáron, főleg szólón, és zeneakadémiára szerettem volna menni, azóta is bánom, hogy nem azt tettem.

Konkrétan ez a kérdés volt az, aminek elolvasása után meg kellett ezt itt kérdeznem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. dec. 31. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!