Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

lehet elég siralmasan fog hangzani amit leírok, és biztos azt mondjátok hogy hát ez nem igaz stb.

a legrosszabb benne hogy sajnos igen.

soha nem tudom barátkozni az emberekkel, mostvagyok 23éves nincs párkapcsolatom és barátaim sem.

kaposvári vagyok..ez egy elég kisváros..én probáltam itt ismerkedni de..egyszerűen nem megy.

nem szimpatikus ez a város. és ha itt akarnék ismerkedni akkor sem tudom hogy kezdjek hozzá..ha elmennék bulizni valahova akkor valoszínű hülyének néznének hogyegyedül ülök..

interneten van 1-2ismerősöm akikkel mind csak az( hiányozna hogy a "továbblépés" vagyis találkozni..de amilyen szerencsétlen vagyokmind olyanok hogy több 100km rre laknak tőlem és sajna nincs 7-8 ezrem vonatjegyekre és ezt tőlük sem várhatom el..

nemtudom mit kéne csinálnom.


2011. jan. 1. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem lehetsz a barátom :)
2011. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni pl valami küzdősportra,vagy társastáncra.Keress olyan munkahelyet ahol fiatalok is dolgoznak,pl gyárakban elég sok fiatal is dolgozik.Kereshetnél esetleg egy természetjáró klubbot is ,Kaposváron biztos hogy van.Tanulhatnál is valamit,mehetnél nyelviskolába is.
2011. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dag ***** válasza:

Ha lány vagy akkor írhatsz nekem privit! (ha gondolod!)

70 km-re lakom csak tőled! Én leszek a haverod!

Bár ha fiú vagy akkor is írhatsz, dumálunk! kibeszéljük a csajokat :D :D

23/f

2011. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Iskola? Fősuli? Munka?
2011. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, ne válaszolj, de nem vagy elnyomva a szüleid által? Az ilyen esetek többsége attól alakul ki.
2011. jan. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Mondjuk én nem sokat tettem érte hogy ne így legyen, mivel nem akkora probléma ez nekem.
2011. jan. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb én is ilyen vagyok, ha gondolod írhatsz privit. 18/l bp
2011. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled. Írj egy privit!
2011. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is szeretnék barátokat.Akikkel neten beszéltem és még szimpatikusak is,sajnos az ország másik felében élnek.S sajnos te is messze vagy tőlem (Nyíregyháza környékén élek)22/L
2011. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!