Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy leoltanak a...

Normális, hogy leoltanak a Való Világ miatt?

Figyelt kérdés

Főiskolás vagyok, sokat tanulok, tehát komolyan veszem a sulit, és nem ún. büfészakra járok.

Viszont bevallom őszintén minden este nézem a Való Világot és a Barátok Köztöt. Nekem ez a kikapcsolódás, számomra érdekes, és kicsit kikapcsolja a külvilágot, ellazít.

És szoktak kapni az oltogatást a szerintem kissé sznob emberkéktől, hogy ők csak National Geographicot, meg Discoveryt néznek. Szerintem teljesen jogtalanul, engem őszintén szólva az érdekel, az a témakör, amiről a suliban tanulok, és nem az, hogy hogyan él egy antilopcsalád. Számomra ez se nem hasznos, se nem érdekes, se nem pihentető. A Discovery-t pedig azért nem nézem, mert különösképpen a műszaki dolgok (pl. hogyan épül meg egy böhömnagy teherautó) nem érdekel, és nem is pihentet.

Engem a Való Világ és a Barátok közt érdekel és pihentet, és nem butulok el ettől. Persze, amit ott hallok, az hamar ki is megy a fejemből, de nem is célom megjegyezni ezeket a dolgokat. Ha egy antilopos műsort néznék az is hamar kimenne a fejemből, de kevésbé szórakoztatna, mint mondjuk a Való Világ.

Egyesek ezért leoltottak a főiskolán, de én nem tartom szégyennek, hogy ezt nézem. Szégyen az lenne, ha mindenből bukásra állnék és 10 UV-m lenne. És ha nekem ez tetszik, akkor ezt is fogom nézni, mégha a sok discoverys és nationales sznob le is olt.

Most őszintén, nincs igazam?


2011. jan. 7. 16:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
17:35: nem az a sznob, aki ismeretterjeszto csatornakat nez, hanem, aki azt hangoztatja, hogy csak az a jo, aki ugyanezt teszi. Masnak mas tetszik. A musorok olyanok, mint a zenei mufajok. Mindenkinek mas tetszik es kar azon vitatkozni, melyik jobb.
2011. jan. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én lesz@rom mit nézel, de én pl a valóvilágot 10 percnél tovább nem tudom elviselni, ha véletlen az megy a TV-ben, ideggörcsöt kapok a sok f@sztól, ezért nem is nézem.


BK-t szintén nem nézem, mert nem érdekel, és mivel ilyen tájban szoktam lejárni edzeni, ott pedig nem a TVnézéssel foglalkozom. VV-ból sajnos szokott később is lenni bejátszás.


Am megértem, h a disco-t és a nationalt sem szereted, engem is irritál a műsoraik 99%-a. DOQ-n szoktam nézni a Frei-t, az RTL-en a Házon Kívült, a XXI. századot, és néha Commedy Central... De ennyi... Nekem nem is kell igazán TV, csak van aztán néha nézem.

2011. jan. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
56%
Hát ha a Discovery neked sznobizmus, akkor te igen alacsony kulturális színvonalon állsz. A Való Világot ezek szerint pontosan neked találták ki, legyél vele boldog!
2011. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

leppurd:


Nnajó, akinek nem kapcsolta ki a Digi a Commedy C-t, annak könnyű élvezhetően agybutító műsorokat találni... :)



(Bocs az off-ért)

2011. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen szenny műsor, a legalja emberekkel, hogyan lehet szórakoztató. Inkább szánalmas és elkeserítő, de ha érdekel nézd.

21/L (szakmunkás tanuló)

2011. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
mindenki azt néz amihez kedve szottyan
2011. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
teljesen normális!
2011. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hát tényleg ízlések és pofonok ,és nem mondom ,hogy a discoveryn nem mennem "waloság-show"-k mert pl orange coutry choppers totál az de a való világ tényleg eléggé a legalja és nem hinném ,hogy jó hatással van arra aki nézi
2011. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!