Van élet TV nélkül?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert 18 éves vagyok és már több mint két éve nincs tévénk, és egyáltalán nem hiányzik, sőt! Viszont azt látom, hogy a velem egykorúak eléggé "tévéfüggők". Ti hogy vagytok ezzel?
2011. márc. 12. 22:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
33 vagyok ugyan, párom 25 de 4 éve nincs tévénk...üdítő
2011. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
69%
Három éve nem nézek tévét. Ami kell, a neten megtalálom. Így is a pofámba tolják valami Alekosz nevű barom dugási kalandjait.
2011. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egy éve nincs tv-m, de előtte se néztem sokat, szóval igen, van. Szerintem nem is fogok magamnak tv-t venni soha az életben, feleslegesnek tartom. Ami filmet/sorozatot meg akarok nézni, letöltöm, ha művelődni akarok valamilyen témában, annak meg utánaolvasok. 20n
2011. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
84%
Négyen vagyunk a családba velem együtt, 3 tv van... én már hónapok óta nem nézem. Egyszer-egyszer max odaülök megnézni tesómmal egy sorozatot vagy ilyesmi, de magamtól nem kapcsolom be. Neten minden fentvan, amiről meg tudnom kén (vagy éppen nem, mint pl. a valóvilág) ..azt úgyis elmeséli mindenki... 15L
2011. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem manapság már a TV egyre inkább hanyagolható. Egyre több és több az olyan fiatal, aki be se kapcsolja a tévét. Ennek egyszerű az oka: szinte bármilyen műsort meg lehet nézni az interneten is. Ráadásul a mai életvitelünkhöz jobban is passzol ez a dolog, hiszen így akkor nézzük, amikor akarjuk, nem vagyunk rákényszerülve, hogy egy adott időben nézzünk valamit.

Én maximum a híradót nézem a tévében, de sokszor azt sem. Ettől függetlenül nézek sorozatokat, filmeket, amiket letöltök, vagy megnézem online, amikor épp kedvem tartja.

Tehát szerintem nem arról van szó, hogy a tévé kiiktatásával annak hatása is megszűnne, csak más forrásból jut el hozzánk.

2011. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem, van. Kb. 8-9 éve nem nézek TV-t, és nem hiányzik (sőt, inkább idegesít, ha valaki bekapcsolja). Minden információ fenn van neten is.
2011. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van élet a tévé nélkül. Engem egyáltalán nem érdekel. Meséltem a lányomnak arról, hogy gyerekkoromba nem volt hétfőnként adás a tévében..Nagy kerek szemekkel nézett rám, és úgy kérdezte, hogy "Akkor mit csináltatok hétfőn???"
2011. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Nekem tévém van, de semmilyen előfizetésem nincs hozzá, csak dvd-lejátszóval szoktam filmeket nézni vagy aerobikozni. Amikor beköltöztem az albiba, még volt kábeltévé, örültem, hogy van egy csomó külföldi adó, tudok más nyelveken is műsort nézni (nyelvszakos vagyok), de aztán rájöttem, hogy az idióta sorozatok és kibeszélő-show-k semmilyen nyelven nem érdekelnek, más meg alig van, és lemondtam az előfizetést.
2011. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az első gyerekünk megszületett, kihajítottuk a tv-t. Életünk egyik legjobb döntése volt, azóta már megbizonyosodtunk: a gyerekek tudják a dolgukat, jól tanulnak, sokat olvasnak, mind zenél is. Minekünk is marad egy kis idő a munka mellett olvasni. Sokat beszélgetünk, együtt vagyunk, játszottunk, amikor kisebbek volltak. Nem hiányzik, az ellopott idő hiányozna.
2011. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
voltak
2011. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!