Van élet TV nélkül?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert 18 éves vagyok és már több mint két éve nincs tévénk, és egyáltalán nem hiányzik, sőt! Viszont azt látom, hogy a velem egykorúak eléggé "tévéfüggők". Ti hogy vagytok ezzel?
2011. márc. 12. 22:35
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Hmm.. amint látom az esetek többségében mégis inkább arról van szó, hogy ezeket a műsorokat ugyanúgy megnézik, maik a tv-ben mennek, csak éppen internetről letöltve... Akkor a hatás nem marad el :D
2011. márc. 12. 22:53
 12/45 A kérdező kommentje:
22:52 nagyon örülök a válaszodnak!! Bár az én szüleim is így tettek volna, mint Ti! Annyi időt spóroltak volna meg :)
2011. márc. 12. 22:55
 13/45 anonim válasza:
67%

Nekem csak az Xbox360 miatt van TV-m.

TV műsort én se nézek már egy ideje, ez a sok szenny és mocsok, amivel tömik a gyerekek fejét, inkább kihagyom én is. A már huszadszor is leadott filmekről ne is beszéljünk...

2011. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
67%
Van! Az afrikai gyerekek nagyrésze sem néz Tv-t!
2011. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Hát nem is hiszem, hogy szegény afrikaiakat még a TV-vel is sújtani kellene...
2011. márc. 12. 23:07
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Itthon mindig megy a tv, de nem mindig nézem. Főleg azért van bekapcsolva, hogy ne érezzem magam egyedül amikor éjjelig dolgozik a párom. De sokszor be sem kapcsolom, jó egy kicsit a csend.
2011. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért aközött hogy az internetről leszedjük/megnézzük ami !érdekel!, és aközött, hogy bámuljuk a tv-t órákon keresztül, néha azt sem tudjuk mit nézünk, van különbség. (Erről most eszembe jutott a kedvenc szövegem.. mikor valaki saját állítása szerint csak azért nézi a VV-t, mert hogy hát nincs más... :DDD)
2011. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Az azért szép! :D
2011. márc. 12. 23:25
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Az internetről leszedni a filmet és megnézni sokkal időtakarékosabb és jobb megoldás.

Minden nap átfutom hogy mit raktak fel, ami érdekel leszedem, vagy ha van új film rákeresek. Ez csak 5-10 percet vesz igénybe. Ezek után megnézem a filmet amikor ráérek. Így egy másfél órás film 90 perc időmet veszi el, nem 120-at, mert 30 percenként belenyomnak egy csomó reklámot, ráadásul akkor nézem amikor nekem jó, nem kell alkalmazkodnom. Az sem utolsó szempont, hogy nem kell este 10-ig várnom, hogy végre legyen egy film is a sok idióta műsor után. Az általam nézett filmek nyilván olyanok amik engem érdekelnek, nem amit a képembe nyomnak, mert természetesen ha az egyik csatornán krimi megy a másik is azt fog adni ugyanabban az időben. A legjobb pedig az, hogy sokkal frissebb filmeket nézhetek és annyiszor ismételem ahányszor akarom, ha egyszer sem akkor nem fogom kényszerből nézni. Ezért nincs tv évek óta. Aki meg rám akarja erőltetni azzal közölni szoktam, hogy le elmaradott és elsorolok párat a fenti indokok közül.

2011. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában tényleg menő mondani, hogy "nem nézek tévét", de érdekes módon mindenki ismeri az összes műsor minden szereplőjét, cselekményét, stb. Én nézek tévét, vannak benne értelmes műsorok is. :)
2011. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!