Van élet TV nélkül?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert 18 éves vagyok és már több mint két éve nincs tévénk, és egyáltalán nem hiányzik, sőt! Viszont azt látom, hogy a velem egykorúak eléggé "tévéfüggők". Ti hogy vagytok ezzel?
2011. márc. 12. 22:35
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Petőfi Sándor nem említette egyik versében sem, hogy tévézett volna.
2011. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
00:03 Mivel hogy az internetről is mindenhonnan ez folyik, + minden 2. ismerősétől ezt hallja az ember, nem nehéz. Én is tisztában vagyok a fél valóvilág bandával, holott tv-m sincs, egy részt nem láttam belőle, és kifejezetten nem is kutatok utánuk cikkeket....
2011. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Tényleg divat azt mondani, hogy nem TV-zek? Erről még nem is hallottam? :D Egyébként ha az én közelemben valóvilágot kezdenek emlegetni automatikusan "kikapcsol a fülem" :D
2011. márc. 13. 00:16
 24/45 anonim ***** válasza:
Mióta jó számítógépem van, egyáltalán nem nézek tv-t.
2011. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
62%

érdekes milyen sok embernek nincs tv-je, meg nem is nézi. nem a fenét nem! aztán ha neted van akkor már tökmindegy, hogy nem nézel tv-t nemde!?!?

egyébként a válaszom: én szeretem a tv-t egy dolog, hogy alig van benne nézhető műsor (és itt nem a valóvilágra gondolok hanem a Duna tv és egyéb halálunalmas adókra)

2011. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Létezik csak nagyon sz@r lenne:D

És most vonatkoztassunk el attól hogy neten is lehet nézni, mert azért más streamen nézni valamit mint jó minőségben a TV-ben.Én speciel nagy Forma1 és Manchester United szurkoló vagyok, és ezeket mindig megnézem kivétel nélkül.Meg így este gép közbe, vagy pl elalvás előtt is jó ha van.Aki meg olyannyira intelligensnek gondolja magát hogy ő bizony nem nézi a ValóVilág és társait annak ott van pl. a Discovery, Nat.Geo., stb...

Na meg ha van valami jó műsör össze tud ülni a család, együtt vagyunk stb...

Viszont úgy hogy csak a TV-t bámulom olyan kb nincs, max melléktevékenységként, kivéve a sporteseményeket.

2011. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
40%

Én is a szobámban lévő tévét csak PS2 miatt kapcsolom be néha. Azért hogy "tévézzek" már nem is emlékszem mikor kapcsoltam be, csak arra hogy valamiért elment a netem, vagy számítógépem, és nem tudtam aludni... tavaly nyár volt ez, előtte meg kitudja mikor.

De, azért egyesek túlzásba esnek itt a büszkélkedéssel. A TV nem rossz, aki akar az nézhet érdekeseket és jókat, ami személyiségéhez illik. Már akinek nem csak a tv2 rtl adók vannak meg.

Én kisgyerekként nem keveset néztem a tévét, mégsem lettem zombi mostanára...

2011. márc. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy ezt én is észre vettem, hogy egyes emberek nagyon verik a mellüket hogy nem néznek egyáltalán TV-t és emiatt szeretik azt gondolni magukról hogy ők milyen intelligensek.

Lehet normális keretek között is TV-t nézni, sőt még olyan műsort is amitől esetleg még okosodhatunk is.Hoppá!

2011. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Van TV-m igen gyakran be van kapcsolva:


1) Háttérzajnak. (Kellemesebb így valamivel az unalmas házimunka. )

2) De szinte soha nem magyarnyelvű adásra. (A Digitális TV legjobb funkciója vannak csatornák amiről le lehet venni az embertelenül rossz magyar szinkront.)

3) Ténylegesen nézni csak Mythbusters-t nézek. :D

2011. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogyan lehet levenni a magyar szinkront, és melyik csatornákról? Én is Digis vagyok, de én ezt még sose fedeztem fel. Vagy neked van valami beltéri egységed is hozzá? Mert nekem csak egy mezei kábelem van, oké, hogy digitális az adás, de attól még az úgy jön, ahogy adják. Legalább is nálam.
2011. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!