Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alacsony embereket miert...

Az alacsony embereket miert erik megkulonboztetesek?

Figyelt kérdés
Ha nem is nezi le oket valaki, olyat meg sosem olvastam sehol, hogy "alacsony fiut keresek parkapcsolatra", de az majdnem minden nonek az alma, hogy legyen egy magas ferfi mellette es ezt talaljak szepnek. A ferfiak nagy resze pedig azt mondja, hogy legyen a lany legalabb 170 centi, mert akkor mar hosszu a combja stb. Nekem is volt, aki azt mondta, hogy azert nem akar, mert "torpe" vagyok (158 cm, no, nem ferfi). Nem veszik eszre, hogy a magassagot nem lehet befolyasolni?!
2011. máj. 4. 01:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2011. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

En 170 cm magas lany vagyok. es volt baratom, aki 165 cm volt. engem nem erdekel a magassag.

Ismerek par "kisembert", akiket alacsony magasssaguk ellenere sem nez le senki, ez biztos. Es tudod miert? Mert NEM A MAGASSÀG, HANEM A TARTÀS A LÈNYEG!

ez 100%.

2011. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nagyon szívesen cserelnék veled. 181 cm vagyok (lány) és még csak 15 éves. De nagyon remélem már nem fogok nőni.

Tudod milyen rossz, hogy bárkivel ha találkozok, mindig azzal kezdi, hogy 'Azta! De magas vagy! Hány cm vagy?'

2011. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
07:50- egy percig se sajnáld! a fiúk nagyon értékelik, ha egy csajszi szép magas !!!
2011. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Igazából nem csak az alacsonyakat, de a magasakat is szekálni szokták, persze csak akkor ha nem túl izmos :D
2011. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
198 centimmel nem akarom kitörni a nyakam ha állva csókolózok egy lánnyal.
2011. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
07:09! Honnan veszed ezt a baromságot, amit ide beförmedtél? Nem vagyok kigyúrt. Stallonét csak és kizárólag azért példáztam, mert ő is 170cm. (És mégis együtt élt Brigitte Nielsennel.)
2011. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Az alacsony embereket megkülönböztetések érik? Szerintem nőként még előny is, ha nem vagy túl hosszú (mondom én a 174 cm-el, mikor körülöttem a magasabb lányok is min. 4 cm-el alacsonyabbak, meg hallgathatom, hogy "jaj, de magas vagy!"). A férfiakat előbb megértném ilyen gondolatokkal, hiszen sokat hallani, hogy a "férfi legyen magas", vagy legalább a párjánál magasabb.. de szerintem ez is hülyeség. Én is többnyire velem egy magas, vagy alacsonyabb férfiakat szedek össze.:-) Most is, aki nagyon tetszik, jó fél fejjel alacsonyabb nálam.. ilyenkor max. azon aggódom, mi van, ha őt zavarná ez.
2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
azért gondolj bele, sexnél zavaró sztem ....
2011. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

155 cm vagyok, de hozzám esküszöm azért kedvesebbek az emberek, mert ilyen mélynövésű vagyok. Amikor az üzleti szférában dolgoztam, az elején kicsit küzdenem kellett az előítéletekkel, mert pont a "gyerekszerűségem" miatt kevésbé vettek komolyan első ránézésre. De általában gyorsan meg tudtam fordítani ezt a helyzetet.


Férfiaknál mindig is kifejezetten előny volt. Tény, hogy nagyon magas partnert soha nem szerettem volna, mert nem jó egy szegycsonthoz beszélni.

A férjem 167 cm, így magasabb is nálam, de mégsem kell a gyomrát néznem beszélgetés közben.

No meg szerintem igenis számít a magasság vízszintesben!

2011. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!