Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alacsony embereket miert...

Az alacsony embereket miert erik megkulonboztetesek?

Figyelt kérdés
Ha nem is nezi le oket valaki, olyat meg sosem olvastam sehol, hogy "alacsony fiut keresek parkapcsolatra", de az majdnem minden nonek az alma, hogy legyen egy magas ferfi mellette es ezt talaljak szepnek. A ferfiak nagy resze pedig azt mondja, hogy legyen a lany legalabb 170 centi, mert akkor mar hosszu a combja stb. Nekem is volt, aki azt mondta, hogy azert nem akar, mert "torpe" vagyok (158 cm, no, nem ferfi). Nem veszik eszre, hogy a magassagot nem lehet befolyasolni?!
2011. máj. 4. 01:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Az teljesen átlagos magasság.Mármint Sly-é.Nem alacsony,de azért magasnak sem nevezhető. :) Éppen ideális!
2013. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Egy férfi 180 cm fölött tekinthető magasnak.

Végső soron butaság valakit a magassága alapján rangsorolni.

Nem kell ahhoz égimeszelőnek lenni,hogy valaki jól nézzen ki.

Ugyanúgy lehet jóképű egy magas,egy átlagos és egy alacsony férfi is.

A hangsúly a kisugárzáson van.

A szerelemben nem az a lényeg,hogy ki mekkorára nőtt,hisz tulajdonképpen a másik ember kisugárzása fog meg bennünket.

2013. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Tény,hogy Stallone sem égimeszelő,de mégis jól néz ki..szerintem! Emellett Jason Statham is helyes,pedig ő is 175 cm környékén lehet.
2013. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!