Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alacsony embereket miert...

Az alacsony embereket miert erik megkulonboztetesek?

Figyelt kérdés
Ha nem is nezi le oket valaki, olyat meg sosem olvastam sehol, hogy "alacsony fiut keresek parkapcsolatra", de az majdnem minden nonek az alma, hogy legyen egy magas ferfi mellette es ezt talaljak szepnek. A ferfiak nagy resze pedig azt mondja, hogy legyen a lany legalabb 170 centi, mert akkor mar hosszu a combja stb. Nekem is volt, aki azt mondta, hogy azert nem akar, mert "torpe" vagyok (158 cm, no, nem ferfi). Nem veszik eszre, hogy a magassagot nem lehet befolyasolni?!
2011. máj. 4. 01:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Számít a szexnél a magasság? Pont, hogy vízszintesben? Ezt eddig nem is tapasztaltam. Pont, hogy diszkréten lejjebb tudok csúszni, hogy ne legyen olyan magas.:-) Hát akkor azok a tradícionális párok is megszívták, ahol a férfi magasabb jó 10 cm-el.
2011. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
"amennyiben egy férfinek illik ennél magasabbnak lennie" ne ragadjunk már ki kontextusból dolgokat! főleg meg ne ennyire drasztikusan, azért azzal az "amennyiben"-nel együtt már sokkal másabban hangzik...
2011. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
na de látod, lejjebb kell csúsznod!
2011. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"én a magam 190 centijével azt mondanám, hogy egy 160 centis nő mellett, nem hogy kényelmetlenné tudnának válni a hétköznapi dolgok, de még iszonyú furcsa is lenne."


Én 160 centi magas vagyok, férjem 192.... boldog házasságban élünk, minden este megölelget és elmondja mennyire szeret. :)



Én ezt elhiszem és nem is szögeztem le, hogy ilyen nincs; csak azt mondtam, hogy nekem furcsa lenne : )

2011. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Hat ez van, azt hiszem, hogy ez egy olyan hatrany, mint aki nyomoreknak szuletik. Ezzel orokre egyutt kell elnem, mert sajnos nincs hosszu combom, a ferfiaknak meg csak ez szamit meg hogy szex kozben ne kelljen "lecsuszni". Koszonom az oszinte, de kiabrandito valaszokat.
2011. máj. 4. 18:08
 26/33 anonim ***** válasza:

"Hat ez van, azt hiszem, hogy ez egy olyan hatrany, mint aki nyomoreknak szuletik"

Drama queen. -.-"

2011. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

09:57 vagyok. De engem nem zavar, hogy lejjebb kell csúszni! Pont azt mondom, hogy ami függőlegesen magasságkülönbség, az vízszintesben nincs meg, tehát nem értem szexnél hogy lehet zavaró, ha bármelyik fél magasabb a másiknál?

A kérdezőt végképp nem értem.. 158 cm, nő, és úgy érzi fogyatékkal kell élnie?! Hát én örülnék, ha környezetet tudnánk cserélni, mert én 174 cm-es nőként baromira kilógónak érzem magam, és semmi előnyét nem tapasztalom..

2011. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Grimmpeace válasza:
A szexnél a magasság nem számít^^ Az ágyban mindenki egyforma, ahogy szokták mondani, és hát lám egyébként tényleg^^ Ki leghet próbálni, szex közben mindenkinek mindene oda esik ahová kell:) Egyébként meg a kérdező csak rosszul tapasztalt eddig szerintem^^ Én, és sok más férfi ismerősöm,, és szerintem a férfiak többsége vagy nem foglalkozik a magassággal, a lényeg ,hogy ne legyen magasabb, vagy kifejezetten szexinek tartja a 160 környéki magasságú hölgyeket:) Én legalábbis így vagyok vele:)
2011. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Én kb. olyan 170 centi vagyok és fiú. Nekem pont a te magasságod lenne az ideális (mármint a kérdezőé).

:)

Amúgy meg nekem inkább a szép arc és a kedves "stílus", személyiség a fontos.Magasságnál inkább csak annyi, hogy magasabb legyek a barátnőmnél...

2013. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Stallone amúgy 177cm, az meg már egyáltalán nem alacsony.

És nem hiszem, hogy a komplexusai miatt gyúrta ki magát, de ha mégis, akkor is nagyon jól néz ki.

2013. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!